Přejít na výpis diskuzí

Kobra 11

FILM 4.3.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kobra11

    dost dobrej film, nejrači mám Toma Becka a ten tam hraje Bena *14* *14* *4*
    • Re: kobra11

      SOUHLAS!!!!! :-) *14*
  • c

    Nevíte prosímvás někdo jestli se da podívat na internetu na poslední díl díky
    • Re: c

      Na youtube sou uplně všetky díly,ale v němčine *3*
  • verinka72

    nové fórum

    Zdravíím včetky fandy Kobry 11...jelikož na lide.cz ještě není diskuzní forum "hlášky z Kobry 11" tak jsem ho založila...tak pojdte pokecat i tam a kdo zná nějakou hlášku tak napište,budu ráda... http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=88083&auth= *3*
  • Tom Kranich

    nejhorší byla tomova smrt
    • verinka72

      Re: Tom Kranich

      to proto že tam byl ten déšt
  • kelsi

    Erdogan Atalay

    Miluji seriál Kobra11 včetně Semira dívám se na seriál už od 7let je ouplně Boží Miluji Erdyho!!! *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • Re: Erdogan Atalay

      ahojky prosim ja take miluji kobru 11 a semira ani nemluvim nevis proc tedko uz v pondeli pd 20.00 hod ji nedavaj ? moc me to mrzi tak prosim napi ju diky lluca *13* *13* *7* *7*
  • Kobra 11

    Kobra 11 je nejlepší film na světě.Pořád to sleduju. Nemám ráda když je třeba Jan nebo Semir v nebezbečí jako když byl Jan uvězněnej pod autem nebo ho ta jeho bejvalá přítelkyně topila ve vaně, to sem skoro brečela a bylo mi ho líto. Kobra 11 je prostě super akční film. *15* a líbí se mi Jan Richter-Christian Oliver je tak sladkej hezoun *14*
    • Re: Kobra 11

      ahoj ja taky hodne sleduju kobru 11 a nevis nahodou jak se jmenuje ta pisnicka z dilu na zivot a na smrt jestli jo tak my plis napis jak
      • tina11

        Re: Re: Kobra 11

        tak jestli ještě nevíš jak se jmenuje ta písnička - tak je to názen Mad World - Gary Jules. je to moc pekná písnička. A jestli by jsi chtěla tak ti ji můžu poslat na email a nebo se mi ozvy na Tina11@email.cz. ahojky *3* *3*
  • barunka009

    kobra

    hele neví někdo jestli se Jan ještě vrátí ?? ale to je asi kravina co *1* že by vstal z mrtvých *1* *1* jo a ještě kdo hraje semira pls pište vzkazy a jinak miluju Kobru koukam na ní každý pondělí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
    • tina11

      Re: kobra

      Prý jsem někde četla, že Jan zavítal do Hoolywoodu. ale nevím, co je na tom pravdy *4* *4*
    • Re: kobra

      ahoj ja se jmenuju moravec jan aja bych ti rad odpovedel na tvoji otazku Erdogan Atalay jo aja taky koukam na katzdej dil asi sleduju uz od prvni serie az dotete *
    • Re: kobra

      semira erdogan atalay
    • verinka72

      Re: kobra

      Ta nevíš kdo hraje Semira??Tak to ses hodně pozadu *7* když už píšeš že tak miluješ kobru...jinak Semira Gerkhana hraje Erdogan Atalay *3*
    • sandralombardi

      Re: kobra

      Jan ale neumřel.Mohl by se vrátit
  • monday

    kobra

    kobra 11 je dobrej akční seriál v každym díle se rozbyje plno aut hlavně semir ten je nesmrtelnej zato partaku se mu už vystřídalo Frank André Tom Jan Chris
    a ted jeho nový partak Ben Jager kteý se poprvé objevil v pilotním filmu na vlastní pěst. *3* *15*
  • Nova kobra

    Bavi Vas nova Kobra 11 co byva kazde pondeli vecer??

    Souhlasite semnou ze uz to NENI tak supr jak to byvalo...?
    Uz ta znelka tam neni,ta mi chybi ze vseho nejvic... *9* *9*
    • lucibus

      Re: Nova kobra

      mno jasně že baví....všchny díly kobry sou nej....já koukám když to jde furt na ní *5*
    • verinka72

      Re: Nova kobra

      Super to je furt(ale ta znělka mě taky štve)ale taky mi vadí že s z toho stává scifi akčnák *3* *7*
  • Kobra 11

    Jj.Souhlasim,kobra je nejlepsi serial,ktery znam...akorat nevim co se stalo s Janem,najednou tam nebyl...

    Nebo kdyz zastreli Semirovi partaka tak se rozbrecim..
    MILUJU KOBRU 11 *9* *9* *14*
    • Re: Kobra 11

      Monika já se taky vždycky když umře nakej simírův partak rozbrečím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit