Přejít na výpis diskuzí

Kobra 11

FILM 4.3.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan

    Nevíte někdo co se stalo s Janem ?Jesi umřel nebo odešel?Moc děkuju
    • Re: jan

      Ahojky,neboj se,Jam nezemřel,četla jsem,že musel v seriále náhle odjet do Hollywoodu.Takže odešel
      Ahojky *3*
  • Kobra 11

    Kobra 11 je muj nejloblibenější a vždycky když zasřelej nákého Simírového partáka tak se pokaždý rozbrečim.
  • nej seriál

    Cobra 11 je nej seriál ze všech *14* Koukám se každé pondělí.23.2. to bylo fakt smutný. *9* Ben je už 6 Semirův parťák.
  • dnešní Kobra

    pls nemáte někdo tu písničku nebo neznáte autora toho songu, jak zpívá v dneším díle ta kapela ? .. komm mit mir myslim ež se jmenuej bo tak nějak? .. pls icq kdyžtak 191631096 bo mail
    • sandralombardi

      Re: dnešní Kobra

      jj tu pisničku znám KOMM MIT MIR .Bohužel taky jsem ji všude hledala.
  • super

    strašně dobrej seriálll =) *3* *3* *3*
  • Noví díly

    Máš pravdu vcera to bylo smutné ta smrt jeho partaka, ale zas budou nový díly a ty jako všechny díly kobry 11 které jsem videl budou stát za to se na ně dívat. Škoda že tu Kobru nedávaj častejc.
  • kataabara

    Rittrova smrt

    Dnes byla Kobra zase smutná hlavně ten konec. Semir zase přišel o dalšího parťáka. *9* *9* *16* *5* *13*
  • Píseň

    Zdárek lidi, potřeboval bych trošku pomoci, pokud jste viděli 11 díl( dávali ho toto pondělí na nově), tak na začátku byla úplně skvělá písnička a já si nemohu vzpomenout její název, nevíte ho náhodou někdo? Předem děkuji.
    Šimi
  • cleo-sectori

    cleo-sectori

    *3* to je tak vyborny film
    • luida

      Re: cleo-sectori

      to mas pravdu.kobra je great! A nejvetsi zlaticko je pro me Jan Richter alias Christian Oliver, ma krasny usmev a vypada bozsky.
      • Re: Re: cleo-sectori

        ahoj mam takovou prosbu nevite jak se jmenuje dil nebo aspon cislo rady a epizody jak tam chtej jana utopit ve vane a semir ho zachrani nevite to prosim byla bych moc rada *14* *9*
  • KOBŘIČKA11

    kobra11 je nej.....doufám že bude ještě spousta řad....dosmrti jim budu věrnááá a přeju jim hodně štěstí v natáčení....A i v životě....Pořád jse koukam na jejich díli a ani jeden jsem nevinechala....Jan Richter je moooc hezkej....A má kouzelnej úsměv....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit