Přejít na výpis diskuzí

Kriminálka Anděl

FILM 3.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrii

    David a Marek

    http://www.blesk.cz/clanek/103354/t ajemstvi-detektivu-zbehly-knez-a-dr ogova-minulost.html

    *3* *3* *3*
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    David Švehlík v chatu prozradil, že se uvažuje o druhé řadě. *4*
    Bylo by to fajn.
    Na nově se ho ptali, zdachce hrát v druhé řadě a on odpověděl, že za určitých podmínek.
    Neumím si tu partu představit bez Tomáše Benkovského. *9*
    • andrii

      Re: Kriminálka Anděl

      Tomáš Benkovský do mordparty patří, taky si Kriminálku Anděl bez něho nedovedu představit. *3*
  • Pomoc!

    Pls, nahrával jste si někdo pondělní díl "Loupež" ??? *7*
    • kataabara

      Re: Pomoc!

      Na stránkách Novy najdeš celé díly. Měj se hezky.
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    Na chatu Novy jsou online rozhovory. Teď je s Markem Taclíkem a předtím byl s Martinem stropnickým, kdyžtak se mrkněte. Čauky *4*
    • andrii

      Re: Kriminálka Anděl

      JJ. Doufám, že v nejbližší době bude na chatu i David Švehlík. *4* Pan Stropnický hezky odpovídal, škoda, že jsem ho nějak propásla. Marek Taclík je taky super, takže se těším na jeho odpovědi. *3*
  • martina7

    Senzaa

    Hej joo naše kriminálka je nej na světe kam se na ňu hrabou si světový a Davídek je upe krásnej a moooc ho zbožnujuu prostě sexy chlap a umí hrát *14* *14* *14*
    • hanishkaaa

      Re: Senzaa

      Já byla v sobotu na natáčení kriminálky Anděl a řeknu Ti, že je úplně nádhernej a taky zdvořilej *14* Každá by ho chtěla *1*
      • Re: Re: Senzaa

        heeej ja chci takyy *14*
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    Kriminálka Anděl už dotočila poslední díl v neděli 12.10.*16* A neví se jestli bude další řada*9*. Můj názor je, že by se měla další řada určitě natočit*4*. Byla by to veliká škoda, kdyby měla jen jednu řadu a tak málo dílů*9*.
    Co vy nato*7*?
    Chcete další řadu seriálu Kriminálka Anděl?
    Vidět zase v akci:
    Ivana Tomečka- Martina Stropnického
    Tomáše Benkovského- Davida Švehlíka
    Olivera Hajna- Marka Taclíka
    Rudu Uhlíře- Michala Novotného
    Janu Chládkovou- Helenu Dvořákovou
    Karla Benkovského- Ladislava Freje
    Milana Horáka- Miloslava Mejzlíka
    Tenhle seriál přímo miluju a těším na další díl*14* *14* *3* *4*.
    • andrii

      Re: Kriminálka Anděl

      Jasně. Je to můj nejoblíbenější seriál. Byla by velká škoda, kdyby už nepokračovali. *9* Rozhodně jsem pro další řadu, už kvůli výbornému herci, jakým je beze sporu David Švehlík. *3*
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    Tenhle seriál se jim povedl co? Já ho zbožňuji a mám ráda herce Davida Švehlíka*14* .
    • radish

      Re: Kriminálka Anděl

      Souhlasím s tebou, Davida uplně žeru, je nádhernej *14* A je to uplně něco jinýho než ty zahraniční kriminálky, naše jsou lepší *5*
      • andrii

        Re: Re: Kriminálka Anděl

        Souhlasím. Kriminálka Anděl je můj nej nej nej seriál a David Švehlík té oblíbenosti hodně přidává. Je to nejlepší herec současnosti. *3* *3* *3*
    • radish

      Re: Kriminálka Anděl

      Souhlasím s tebou, Davida uplně žeru, je nádhernej *14* A je to uplně něco jinýho než ty zahraniční kriminálky, naše jsou lepší *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit