Přejít na výpis diskuzí

Kriminálka Anděl

FILM 3.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jestli bude nebo nebude pátá série????? předem děkuju za odpověď,a krásný den ! :)
  • Nejlepší Česká kriminálka !!!!! *14* *14* *14*
  • Neznámý herec =(

    Hele nevíte jak se jmenoval herec který ve 13. díle s názvem Korunní princ hrál toho slovenského vyšetřovatele ? Pokud to někdo víte dejte mi prosím vědět *3*
  • andrii

    KA 2. řada

    Tuto info jsem objevila na nova.cz:

    Milí čtenáři, děkujeme za vaše příspěvky. Ředitel TV Nova v on-line rozhovoru TN.cz na otázku, zda bude někdy další řada Kriminálky Anděl, uvedl: '"Uvidíme, ale vážně o tom přemýšlíme. První řada byla extrémně úspěšná, bylo by škoda na to nenavázat.'" Jakmile budeme mít jakékoliv novinky, okamžitě se je dozvíte na tomto webu.

    Doufejme, že druhou řadu natočí. Byla by to vážně škoda nepokračovat.
  • magyar

    ANNO 2008

    V anketě ANNO můžete přes net (každej den 1x) hlasovat pro nejoblíbenější pořad Novy, je tam i KA: http://tv.nova.cz/clanek/projekty/a nno2008/zvolte-viteze-ankety-anno-2 008.html (zkopírujte a vymažte mezery). Formulář se vám zobrazí až po té, co se regnete a vyplníte jméno, příjmení, mail a telefon (soukromí jim asi nic neříká *13* ).
    • andrii

      Re: ANNO 2008

      Kriminálka Anděl v pětici nominovaných na Anno 2008 není!!! To snad není možný. Po dlouhé době jeden z mála pořadů(seriálů) na Nově, který byl perfektní a mezi TOP 5 se nedostane!!! Nechápu! *8*
  • kataabara

    Druhá řada K.A.

    Už by mohli natáčet druhou řadu co? *7*
    Už mi ta banda strašně chybí. Hlavně Tomáš Bemkovský*14**14* a vtipný Oliver Hajn. *3* *4* *5*
  • andrii

    Úspěch Kriminálky Anděl

    http://www.mediashow.cz/clanek/Seri al-Kriminalka-Andel-skoncil-a-uspel -Prinesl-na-obrazovky-novy-typ-krim i-serie

    *3*
  • andrii

    Vaše nej nej postava v Kriminálce Anděl

    Na stránkách Novy můžete hlasovat pro vaši nej nej nej postavu z Kriminálky. *3* Vede, jak jinak Tomík Benkovský. *3* *3* *14*
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    Dnes je na stránkách Novy chat s Davidem Švehlíkem. tak se přidejte a ptejte se ho. *3* *15* *3* *4*
    • andrii

      Re: Kriminálka Anděl

      Chat s Davidem byl SUPER. David je úžasnej člověk. *3* *3*
  • kataabara

    Kriminálka Anděl

    Vtipálek Marek zůstane navždy vtipálkem. Ani na chatu nebyl skoro vážný. Jukněte na to jak odpovídal. *3*
    Jsem už zvědavá, kdo tam bude příště. *4*
    Mohl by tam být už koněčně David!!!
    *14* *14* *4* *4* *5* *3*
    • andrii

      Re: Kriminálka Anděl

      Markovy odpovědi nemají chybu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit