Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supeeer

    už se moc těšííím, Skandar je neeeeeej!!! *14* *14* *14*
    • Re: supeeer

      presne, Skandar je ten naj naj naj herec akeho som kedy videla, a navyse je aj pekny, uz sa moooc tesim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE SKANDAR *14* *14* *14* *14* =*
  • Kecá

    Viděla jsem trailer a Aslan je pěkná kecka strašil mě že už tam Petr a Zuzana nebudou a v traileru tam byly všichni čtyři jak jdou po narnii.Jo a Kaspian tam vypadá dost divně fousy mu nesluší
    • simia

      Re: Kecá

      Petr a Zuzana budou jenom na konci na Kaspianově svatbě, jinak po celým filmu nn. a to je velká škoda... *14*
  • DoTAZ

    mám dotaz hrajou v tomto dílu Petr a Zuzka?????...jestli ne tak už to nebude ono..dyt v tom druhým díle se Zuzka zamilovala do toho Kaspiana to bude takový divný jestli tam nebude a o Petrovi♥ ani nemluvím :(
    • kristina-isabell

      Re: DoTAZ

      nechapem co mate s tym petrom a zuzkou, keby tam stale boli iba tie iste postavy bolo by to na sposob HARRYHO POTTERA, tak je to zaujimavejsie, spisovatel tym chce zdoraznit ze aj v zivote neraz stratime osoby ktore sme si tak oblubili... *9* *9* *9* aj mne to trochu vadi, ale casom som sa s tym zmierila... *9*
    • Re: DoTAZ

      Petr a Zuzka se ve 3. díle už do Narnie nepodívají, ale ve filmu se párkrát objeví - vzpomínky, paralelní příběh v našem světě, Lucka se díky kouzlu stane "krásnou" (v zrcadle se objeví Zuzčina tvář) a tak podobně. Ale do Narnie už se nedostanou.
      • kristina-isabell

        Re: Re: DoTAZ

        pro buh, to nikto z vas necital poslednu bitvu??? oni sa tam vrati, len bez zuzky, ona si totiz na narniu uz "nespomina", proste ju narnia nezaujima a tak tam pridu len petr, edmund, lucinka, eustace, jill (eustaceova kamaratka) polly a digory z 1. dilu, a pozom v tom nasom svete umru a ostanu navzdy v novej narnii, ta stara totiz zanikla, ak neverite precitajte si poslenu butvu a uvidite... *3* *3*
    • llithien

      Re: DoTAZ

      Ano, hrají tam. Zuzana se tam objeví víckrát, Petr snad jen jednou.
    • xkostex

      Re: DoTAZ

      budou tma na kaspianove svadbe
      • Re: Re: DoTAZ

        Co?! *9* A koho si bude jako brát? Já myslela, že Zuzka a Petr se vrátí do Narnie a nakonec se Kaspian ožení se Zuzkou. *9*
        • simia

          Re: Re: Re: DoTAZ

          No původně to mělo v tom filmu být, ale nakonec tu svatbu vystřihli. Ale stejně ta svatba navazuje na Stříbrnou židli, takže se i takj stala, i když ve filmu nebyla. Vzal si Liliandil, dceru hvězdy, kterou potkali na jednom ostrově.
  • simia

    Film

    Ten film je úžasnej, děsně se jim poved, upa super.
    • vampirediariesstefansalvatore

      Re: Film

      Jo to máš pravdu..I když se mi zdá, že to bylo hrozně moc urychlené, čekal jsem alespoň 140 minut filmu...Urychlené byli hlavně části s nalezením lordů. Byl to super film, ale čekal jsem víc...
      • simia

        Re: Re: Film

        Přesně, nkterý scény by šly mnohem víc, zvýraznit a prodloužit, třeba na těch Osamělých ostrovech,... Nechápu proč z původního celovečerního filmu udělali tak krátkej. *7*
  • emma2

    bude?

    Já myslela že budou natočené jen tři díly a poslední bude poslední bitva.
  • kino

    Prosím vás možná jsem úplně mimo, ale přece jenom už byla Plavba jitřního poutníka v kinech??? *4*
    • Re: kino

      Premiéra je 9.prosince 2010 *3*
    • cerfulka

      Re: kino

      Plavba Jitřního poutníka ještě v kinech nebyla,má premiéru až v prosinci 2010 *4*
  • Skandar

    kniha je fakt uzasna, mozes si to zrezirovat podla seba, mozes postavam dat vlastnu tvar a tak, ale v knihe neni Skandar Keynes*14**14*
  • dabing

    No ten dabing je otřesný.Kaspian mluví jak předabovanej Edward Cullen a asi nejvíc podělali toho Petra ten jeho starej hlas se mi líbil víc teď mluví jak nějakej rozmazlenej fracek...no prostě děs *16* *16* *16* *16* *16*
    • kristina-isabell

      Re: dabing

      no slovensky dabing musi byt oproti tomu super, inak tiez neni nic moc ale da sa...
  • vostrý

    sice sem to jenom četl ale je to vostrý jako kráva tolik akce edmun lucy eustance kaspian řipčíp dobrá akce obraz piráti vězení hustý pudu do kina
  • nejfanynka

    nee

    ne petr se zuzkou tam nebudou, jelikož ani v té knížce nejsou, já se ták těším *15*
    • Re: nee

      to je blbý petr je hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit