Přejít na výpis diskuzí

LOL

FILM 22.7.2012 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film je božíííííííí!! i love Lol :D *14* *1*
  • ten film je jeden z nejlepších filmů který jsem kdy viděla *14* *5* *4* *3* *15* *2* *1*
  • Na ulozto to je.
  • pawlinka-01
    všichni o tomhle filmu básní, ale mně nepřišel zase až tak úžasný. prostě klasika. láska na věky :) je to takové.. bez děje bych až řekla. žádná velká zápletka, prostě ukázka z klasického života teenagerů ;)
    • Ukázka z klasického života ? s tíhle tím si dovolím nesouhlasit u "klasického" života není tak krásný příběh život nemusí vždy končit štastně, někdo nemusí vycházet z mámou tak dokonalej jako v L.O.L A úplně vidím jak by dcera řekla svá máme že je to krá*a a máma by k ní stále měla stejný vztah ikdyž ví že její dcera hulí... Je to Fakt moc hezký film je to film prostě o životě a snu ale né o klasickém životě je to příběh, který by si každý přál zažít. Mít úžasnou mámu mít s ní krísnej vzat mít úžasnýho kamaráda a pozdějí kluka. Mít přátelé které stojí vždy za tebou ikdyž máte nějaké neshody...tenhle film je sen, který se zdá 98% lidí na světě *4*
    • No a o to právě jde. :) Konečně někdo dokázal popsat život teenagerů. ;)
  • narzis
    ahoj,tento film, kde hrála Miley Cyrus je z roku 2011 tak to prosím opravte pokud možno.Děkuji
  • terynka10
    je to fakt dobrej film :-) ;-)
  • Ahoj jestli to pomůže : http://www.songonlyrics.com/soundtracks/lol-soundtrack-list.html
  • PaulaDMLoverka
    Ale jo pěknej filmík, Miley to v něm sluší *3*
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak jsou v Paříži?
    • narzis
      od BB Brunes Cul & Chemise
  • Zajmalo by mě jak jse jmenuje písničkaa kde jsou v té paříži ?:)
    • ta písnička se jmenuje The big,big bang anebo ta pomalejší Hart of fire od Johnatan Clay :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit