Přejít na výpis diskuzí

LOL

FILM 22.7.2012 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fajnový film moc se mi líbí :))
  • kde si to muzu stahnout na uloz to mi to nechce vyhledat......tak prosim poradte...diky *3*
  • Prosím je tento film někde ke stažení? Prosím pokud někdo víte, dejte prosím odkaz..Děkuji
    • Pokuď to ještě nemáš stahneš to na ulož.to
    • to je nahoda ja se taky jmenuju Denisa.jo a to nevim bohuzel *8* *16* *12* *1* *2* *7* *6* *9* *10* *11*
    • Na jedno stáhnutí až moc ''prosím'' ne?! 3 prosím jsi napsala! *15* *1* *8*
  • Kde si to můžu stáhnout?? Na uložtu to není (hledala jsem to 13minut)prosím poraďte *9*
    • tini149
      nevim jak se to stahne ale pokud se na to chcete podivat onlina tak doporucuji zkouknito *5* *5*
    • http://uloz.to/xDt4Mxug/lol-2012-cz-dabing-avi#download tady se to dá stahnout *3* *3* *3*
    • je to na Milujeme filmy tam se můžeš koukat Zdarma ! Online! Bez Registraci bez hesel to jen napiš jakej chceš film a ukáže se ti to nebo tam sou filmy jen si najdi film a máš to bez komplikaci bez nervování se a tak dál .... tak čau a není zač................................................................................................................................................................. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ta písnička, jak zpívá ten Loly kluk se jmenuje Im crazy for you this time a je pak i na konci :-)
    • natalie.kozova
      promiň, ale ta písnička se opravdu jmenuje heart on fire
    • Nejmenuje, originál je Heart on fire od Jonathan Clay
  • patricie13
    Ahojky chtěla bych se zeptat jak se jmenuje písnička.když Miley je pozve k sobě domu když oni tak tančí??? prosim *14* *14*
    • The big big bang dej si to do youtube :)
    • Bary
      Je to od Rock mafia - The bing bang :)
    • Rock mafia - THE BIG BANG *3*
    • taky by mě to zajímalo .. prosííím poraďte
    • Rock Mafia - The big bang
    • Měla by to být písnička The Big Bang - Rock Mafia nemáš zač
    • The big big bang - rock mafia :-)
    • Jestli myslíš to jak tančej na tom stole tak ta se jmenuje Rock Mafia-The Big Bang
  • Bože holky, jen to, že tam hraje Miley Cyrus, nemusí být ten film úžasný. Jo Miley je dobrá herečka, ale je to remake filmu z roku 2008.
    • Přesně .. přesná kopie ;) ..
  • Je to super film ;) A ne protože tam hraje Miley ale protože je to o opravdovém životě teenagerů;) :)
  • No nechápu proč je tu plakát "LOL" z francouský verze a pritom fotky atd...Z mladší verze s Miley...No upřímě o mnoho víc líbí francouská verze!Tamto mi jen prijde jako kopie! A jediný co se mi tam líbí je Miley! Jinak super filmy! Ale radši mám ten starší z (2008-09?) *15* *2* *1*
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak zpívají ti kluci ? =PP
    • Myslíš tuhle: http://www.youtube.com/watch?v=Jx8UHM32-CU&feature=related
      tak to je Heart On Fire a v originálu je od Jonathana Claye. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit