Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemo2

    mamma mia je super

    Mamma Mia je super film mě se tam líbí z herců Meryl Sreep a Amanda Seyfried jsou dobrý *4* *1* *4* *4* *1* *1*
  • denulka4

    Re: Skvělý

    je to skvělej film.....moc se mi líbí jak zpívají a děj je taky fajn...hrozně ráda zpívám písničky s nimi *14*
  • Skvělý

    Skvělej film..jen jednu věc sem nepochopila- proč jsou v čestině Rossie i Tanya nadabovaný jednou dabérkou?..Sice paní stašová se hodí na ně obě,ale nebylo by lepší,kdyby byla každá jinak?:)) *3* *1*
  • fifakovaterka

    mamma mia a meryl

    mamma mia! se mi hrozně moc líbí je to suprovej film a meryl je taky suprová a kevšemu nádherně zpívá jako vždy! *14*
  • ajinka1

    mamma mia

    suprovej film jeden z nejlepších!!! děkuju!! *3* *14* *1* *4*
  • caokyspeed

    Re: Re: zpěv

    to teda jo!!! *10*
  • caokyspeed

    Re: super

    náhodou ta Winner tekes all je nej! no je pravda, že když sem to vydela po prvi tak se mi taky nelibila ale ten Meryl hlas!! Je Super *14*
  • caokyspeed

    Re: pokračování?

    klidne! Ale zajimalo by me o čem bude *4* Aby to nebylo mnohem horši *9* *9* to by bylo blby ale sem zvědava..... *15*
  • mama mia

    Mama mia je nej film na svete a nemuze se mu rovnat ani hsm1,2,3 i dyz jsoou dobry zalozILA JSEM BLOg o mama mia:mamamia97.blog.cz tak se kouknete jinak fakt nej filmík,hlavně meryl streep byla dobra-i ve zpevu i vhraní ale ostatní herci tak fajakt uzasny bestbest a jeste jednou bestbesttík,
  • lieblinka

    Skvělej film!!!

    Bombovej film,skvělé písničky a úžasní herci....ten se fakt povedl. *14*
  • bjirina

    Loňský rok

    jsem prostonala a Mamma Mia! bylo přesně to, co jsem v létě potřebovala - pobavit se a přijít na jiné myšlenky. Proto na něj nedám dopustit! Jen v kině jsem byla 5x, od Vánoc mám sound track a film na DVD. Navíc jsem získala cenného spoluobdivovatele - 3-letého vnuka. Dnes si už prozpěvuje všechny texty a celý film protančí....
  • katkat

    :-)

    Ten Film je nej který jsem viděla, ale HSM1,2,3 je lepší. . . (ale ne o moc) *14* *1* *1*
  • kisby

    Best film Mamma Mia

    Je to skvělý, zábavný, pohodový film. Moc se mi líbí a jsme rád, že na písničky ABBy vznikl i filmový muzikal *3* *3* ..když už jsme se nomohl dostat na muzikal. Ale mám už namířeno teď v květnu. Tak už se těším! Písničky se mi více líbí od původních členů ABBA, ale to tomuhle fimu na mé oblibě neubírá! *1* *1* *3*
  • Re: Mama Mia

    ahojky tak si ten film obědnej jo to je rada ahoj
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Re: pokračování?

    Nějaká mega drahá :D Ale zase tady vidíte, že jsou lidi schopni všeho :D Je to fakt nej film a nedivím, se i když bych si za to radši koupila nějaké obléčo :D *1*
  • ancovicka1

    Re: zpěv

    No to by mě zajímalo, kdo jiný by to zpíval :D *14* *1* *1*
  • Re: Mama Mia

    DIGI TV2 -Sobota 21.2. 01.00--> 2.34 hod
    DIGI TV2 -Sobota 21.2. 11.31-->13.19 hod
    DIGI TV1 -Sobota 21.2. 20.30-->22.18 hod
    DIGI TV1 -Neděle 22.2. 5.00--> 6.48 hod
    DIGI TV2 -Neděle 22.2. 16.02--> 7.50 hod
  • Meryl -The Best

    Příběh, nic moc ale zpěv Meryll Streep
    to se u nás jen tak nevidí!!!
    Klobouk dolů.
    Nesmím zapomenout na pěvecké výkony i ostatních!!!!!
    Taky skladby jsou asi jedny z nejlepších co kdy nám popík dal!
  • Mama Mia

    Ajujik lidisky potrebuju pomoc schanim filmik mama mia ke stazeni a nikde ho nemuzu najit ke stazeni byla bych strasne moc rady kdybyste mi poslali adresku na Sarah0013@seznam.cz plosim odpoved rychle dekuju pa pa *4* *3* *3*
  • Návrat do mládí 2

    jejda, odklikla jsem to moc brzy... *3* VELKOU 1 a alespoň takto virtuálně děkuji všem, kdo se na něm podíleli, za nádherný zážitek. Ještě nedávno jsem rozmýšlela, na jaký řecký ostrov pojedeme letos, tak teď už máme vybráno. Ahoj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit