Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sweet_terule

    Re: Re: Mamma Mia a amanda frien(sofie)

    vy asi nikdy neslyšeli ABBU. Ve filmu zpívali herci proboha... *4* *1* A mimochodem hráli tam, teda jen křoví nu...xD Při Dancing Queen toho piráta co hraje na piáno...xD A pak myslim ještě na konci... *15*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: pokračování?

    omg *15* co to je za verzi? *15*
  • Re: Re: Re: pokračování?

    já sem si koupil orenigal za 1400 *1*
  • :-p

    najlapsie film *3* *15*
  • superkobylka

    super

    Je to fakt ta největší úleťárna co jsem za posledních několik let viděla. Tolik pozitivní energie z toho srší až mi to z toho hrabe *15* koukám na to skoro pořád a vždycky mám chuť tancovat a dělat šílenosti.
    Jediný co mi trochu vadí je, že je tam málo scén s Dominicem Cooprem (je fakt k sežrání na tý pláži *14* ) a pak zbytečně dlouhá písnička "The winners takes it all" Pierce neví co tam má dělat, stojí jako kůl v plotě, mohlo se tam toho dát míň. Ale jinak je to mega super šílenost!!!
  • ernia

    Re: zpěv

    víme *1* zpívají *14*
  • zpěv

    nevíte jestli to zpívají opravdu ti herci ? *7* *7* *7*
  • mama mia best

    ten film upoa nejlepčejší...hlavne Sky je tam upa k sežrání nej krásná písnička Lay all your love on me... to je naloženost v tom klipu na plaži sem pro dalsí dil upa miluju porad na nej koukam...a sou tam i docela hlášky no povedl se moc... *14* *14* *14* *14*
  • ernia

    Re: Re: pokračování?

    ále prosim tebe? to že bych nechtěla pokračování tak to znamená že s emi to nelíbí a ty mě hned musíš začít osočovat? *7*
    pochybuju, že kdyby se mi to nelíbilo, tak na to jdu do kina pětkrát a ještě si koupim gift edici DVD za 700,- *14*
  • Re: pokračování?

    rači mlč ty kozo nadmutá je to krásny film kdyby jsi něco takového dokázala mluvila bys jinak ty tlučhubo *13* *4* *10*
  • dykousek

    Re: pokračování?

    JÁ BYCH TO BRALA TAKŽE ANOOOO *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dykousek

    Dykousek

    FILM MAMMA MIA! JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ..MŮŽEŠ HO VIDĚT 1000X A NIKDY NEMÁŠ DOST:0)
    I LOVE MAMMA MIA! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ancovicka1

    Re: pokračování?

    já říkám ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO *14*
  • ernia

    pokračování?

    Byli byste pro MM pokračování? Studio o tom celkem vážně uvažuje (což mě ani neudivuje)

    já říkám NE!
  • ernia

    Re: uppa suupa

    ÁÁ DALŠÍ *1* *1* co jsem teď denně na fóru Streep tak tam cětšina lidí šílí z tzv. "Peryl love" .. až je to šílené, vymýšlejí fan fiction povídky, tvoří videa (no jen se koukněte na youtube,com kolik jich tam najdete) atd... blázni *5*
  • ernia

    Re: Re: web

    jako je skvěle vymyšlený atd. ale prostě ta česká verze má jisté nedostatky, nevím jeslti se už opravilio nebo ne, ale třeba u dotazníků "tří potenciálních otců" se dvakrát objeví ten samý a tak podobně.
  • ancovicka1

    Re: web

    no zase tak hrozný to není
  • ernia

    Re: jou mamma mia! :)

    já ho mám taky *3* jeden na dveřích a druhý na stěně mezi ostatními plakáty.. a pak ještě takové ty malé "fotky" - ty mám na skříni *14*
  • ancovicka1

    jou mamma mia! :)

    tak jsem se zaregistrovala na osobnosti.cz, ale né jako Ančov!čk@ :) jak jsem sem psala, ale ancovicka1 :) jujda já mámm i plakát mamma mia! nalepený obrovský na dveřích! mno jo! je to důkaz že ten film absolutně žeru! :)
  • gabio

    krása

    je to sice divný že na to šel někdo komu nebylo ani 12,ale je to krása! *3*
    mislím si že by to mohl být film století!
    *4*.pokud chcete najít texty písní na jděte si web

    www.supermusic.sk
    *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *1* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit