Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návrat do mládí

    Ahojky všichni diskutující! Patřím ke starší generaci, takže písničky znám ještě v původním podání od skupiny ABBA. Chiquitita dokonce vítala na svět moji prvorozenou dceru. Na muzikál do Sazka Areny jsem šla se smíšenými pocity, ale odtamtud jsem se vracela se slzou dojetí v oku a s písní na rtech. Ovšem všechno to nebylo nic proti tomu, když jsem shlédla film. Merylku mám moc ráda, Pírsíka i Collina taky, ale to, co předvedli v Mamma mia!, zdaleka předčilo moje očekávání. Chválím samozřejmě i ostatní herce, které jsem předtím neznala. A tak se připojuji ke spoustě pisatelů v této diskusi a hodnotím film i já
  • Re: nevíte????

    natáčelo se hlavně na ostrově Skopelos, něco málo scén je z ostrova Skiathos; oba jsou v Egejském moři a patří do souostroví Severní Sporady. Skopelos nemá letiště, dostaneš se tam pouze trajektem ze sousedního Skiathosu nebo z Athén. Zatím je nedotčený turismem, takže úžasný. Původní stavby, žádné výškové panelákové hotely, lidé se stále usmívají, pokud máš zbytečných 25 tisíc Kč, už i u nás existují myslím tři cestovky, které tě tam odvezou. Zdraví tě ViLa
  • nevíte????

    nevíte kde se natáčel,něják to nemůžu nejít a celej popis se mi číst nechce když to tak dobře znááám :p *14*
  • mamma mia

    Tenhle film je úžasnej
  • teweska

    mama mia

    ten film je fakt boží
  • tetka.betka

    Re: lofuju

    nejlepší film!! jaký může být!!
  • zebricka003

    lofuju

    tenhle ten film jsem videla nejmin 100x.....lofuji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ancovicka1

    Re: Re: ---

    joooo moeřeč já vás žeru! film rokuuu
  • vrtinek

    Milujuuuuuuuu

    ten film je pstě bestttttttt miluju hooooooooooooooooooo *4*
  • ily93

    ááááá

    Hej Mamma Miu fakt žeru ani nevím kolikrát jsem to viděla, jen ne v kině a to mě mrzí měli jsme to doma dříve než to vyšlo oficiálně na dvd takže jsem se na to furt dívala.Úplně miluju ty písníčky, a herecké výkony hlavně teda Meryl je fakt báječná.No k tomu filmu se nedá nic dodat snad je že se opravdu povedl!!Takže dávám velkou 1 *1*
  • mamma mia - nejlepsi muzikal jaky existuje

    ten to film je uplne boziiii *15* mam hostrasne rada a koukam se na nej kazdy den .. a souhlasim s tim ze sky je hezkej , zvlast v lay our your love on me *4* jinak dejove si ten film tez nemuzu vynachvalit je proste dokonalej .... *15*
  • SUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEER.

    SKY JE MOC HEZKEJ.FILM JE KRÁSNĚ UJETEJ.
    ZVLÁŠT ROSIE.
    *3* *4* *15* *8* *4* *7* *14* *1* *3* *9* *14*
  • Světový

    Tahle diskuse jen pro milovníky :-D jsem dost sentimentální.... *14* Děkuju za tenhle jedinečný film každýmu, kdo se na něm podílel *1* Letní komedie mě naprosto dostala, v kině jsem se neudržela a začala zpívat s nimi, vůbec celý sál si tak pobrukoval. Doma jsem pak tančila a hned jsem si šla koupit nový lístky, protože v kině je to mnohem větší zážitek. Jakoby jste sami byli herci v tomhle unikátním filmu. Znám ho už nazpaměť v angličtině, takže když jsem dostala DVD, nemusím shánět titulky :-D Tento filmík bude navždy patřit mezi mé nejoblíbenější..... i když už to nebude jako poprvé. Ten pocit, jaká písnička asi přijde. Ted se už jen těším na vybraný scény a vždycky tam hledám něco novýho..... ze začátku jsem se třeba dívala a poslouchala písničky, ted jen přemítám, proč není sladkej stárnoucí Brosnan oholenej :-D
  • conceited.bitch

    pecká

    UpA pecka film jako :o) byla jsem na něm v kině ajba až na to že sem to měla s titulkama a i přes to užasný!!!!miluju hoooo *14* :D
  • ernia

    Re: ---

    lidi, já vás žeru *1* *1*

    pro mě je to určitě jeden z nejlepších filmů roku 2008! úžasná relaxace
  • ernia

    Re: Re: :)

    to je divný, u nás jsme tleskali jen já a kamarád.. a to až když jsme na tom byli naposledy .. při těch minulých projekcích jsem se fakt bála, že by mi někdo natáhl :D
  • karuuulka

    ---

    Tak tohle je pro mě NEJLEPŠÍ film na světě, upe boží *1* *14*
  • sikulka16

    Re: :)

    Ještě jsem zapomněla dodat :D Mám ho samozřejmě na dvd..a jede mi téměř každý den,někdy to stíhám i víckrát..zamilovala jsem si ho..:))))Nedám dopustit:D
  • sikulka16

    :)

    Pro mě jeden z nejlepších filmů,teda spíš asi NEJLEPŠÍ :o))..úúžasnej film !!!Nemůžu si ho vynachválit!!!Když jsem na něm byla,tak skoro celý sál tleskal...Nikdy jsem si nemyslela,že bych zažila něco takového,aby se v kině tleskalo.....fakt klobouk dolů.... *4* *14* *3* *14*
  • hilarynka125

    mamma mia!

    je to moc suprovej filmík *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit