Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maia.xx

    Mamma mia s Meryl Streep

    Moc pěkný film!Meryl Streep umí bezvadně zpívat a na svůj věk taky dobře tancovat.
    • Re: Mamma mia s Meryl Streep

      přesně tak! ona je opravdu bááječná tanečnice a zpěvačka a herečka a všechno uplně bombovýý! ve škole jsme měli psát sloh o našíí nej osobnosti a já 13-ti/14-ti letá holčina si vybrala... Meryl Streep! já jí úplně žeru nn! .jááááááááááá žeru všechno všechny z mamma mia!
  • Světový

    Tahle diskuse jen pro milovníky :-D jsem dost sentimentální.... *14* Děkuju za tenhle jedinečný film každýmu, kdo se na něm podílel *1* Letní komedie mě naprosto dostala, v kině jsem se neudržela a začala zpívat s nimi, vůbec celý sál si tak pobrukoval. Doma jsem pak tančila a hned jsem si šla koupit nový lístky, protože v kině je to mnohem větší zážitek. Jakoby jste sami byli herci v tomhle unikátním filmu. Znám ho už nazpaměť v angličtině, takže když jsem dostala DVD, nemusím shánět titulky :-D Tento filmík bude navždy patřit mezi mé nejoblíbenější..... i když už to nebude jako poprvé. Ten pocit, jaká písnička asi přijde. Ted se už jen těším na vybraný scény a vždycky tam hledám něco novýho..... ze začátku jsem se třeba dívala a poslouchala písničky, ted jen přemítám, proč není sladkej stárnoucí Brosnan oholenej :-D
  • I love Mamma Mia!!!!!♥

    jujda včera jsem byla s kamíkama po třetí v kině, protože jsem to už nemohla vydržet! já ten film absolutně žeru! prostě někdo v mym věku→13/14←si myslí že meryl a skupina abba prostě co to je?? že? ale já to žeru prostě! ať si myslí kdo chce co chce, prostě abba má nádherný písničky a v podání těchto fakt úúúúžasných hercůů to bylo bombový až jsem plakala! já si prostě nemůžu pomoct já ten film MILUJU!!!! no 007!? to bylo bombový! a náhodou zpívá kváásně! jeeejeej→miluju film mamma mia!! to je asiik moe úúchylka! *14* *14* *14* *14* mno DVD+CD už mám objednánééé a netrpělivě na ně čekám! fakt takhle báječný film na českém trhu už hoooodně dlouho nebyl!
  • sikulka16

    :)

    Pro mě jeden z nejlepších filmů,teda spíš asi NEJLEPŠÍ :o))..úúžasnej film !!!Nemůžu si ho vynachválit!!!Když jsem na něm byla,tak skoro celý sál tleskal...Nikdy jsem si nemyslela,že bych zažila něco takového,aby se v kině tleskalo.....fakt klobouk dolů.... *4* *14* *3* *14*
    • sikulka16

      Re: :)

      Ještě jsem zapomněla dodat :D Mám ho samozřejmě na dvd..a jede mi téměř každý den,někdy to stíhám i víckrát..zamilovala jsem si ho..:))))Nedám dopustit:D
      • ernia

        Re: Re: :)

        to je divný, u nás jsme tleskali jen já a kamarád.. a to až když jsme na tom byli naposledy .. při těch minulých projekcích jsem se fakt bála, že by mi někdo natáhl :D
  • nemo2

    mamma mia je super

    Mamma Mia je super film mě se tam líbí z herců Meryl Sreep a Amanda Seyfried jsou dobrý *4* *1* *4* *4* *1* *1*
  • ajinka1

    mamma mia

    suprovej film jeden z nejlepších!!! děkuju!! *3* *14* *1* *4*
  • sandra_kanova

    mamma mia

    film je super ale od Michela*14* Jacksna jsou ty fil mi lepsi *14*
  • supeeeer!

    mě nejvíc dostaly ty scény jak zpívají "Super Trouper"a"Take a chance on me". To bylo super.Bennymu to tam moc sluší jako námořníkovi! *3* *4* *14* *4* *1* *15* *8* *8* *7*
  • bjirina

    Loňský rok

    jsem prostonala a Mamma Mia! bylo přesně to, co jsem v létě potřebovala - pobavit se a přijít na jiné myšlenky. Proto na něj nedám dopustit! Jen v kině jsem byla 5x, od Vánoc mám sound track a film na DVD. Navíc jsem získala cenného spoluobdivovatele - 3-letého vnuka. Dnes si už prozpěvuje všechny texty a celý film protančí....
  • klarik3

    upe bezva film

    mno fakt jedinej film,kterej sem videla,kde se trefili obsazenim,mistem deje,hudbou i pribehem...nic neni dokonale a ja nerikam,ze je tento film nejlepsi,ale fakt bomba *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit