Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uppa suupa

    Vauu včera sem na tom byla v kinee *3* *15* *15* *1* a nemohla sem si to nechat ujit a dnes to mám na dvd *15* *15* broste u toho filmu se nedá nic jinýho delat nez se rezat smííchy!!!
    Celej film sem mela takovej výtlem ze sem faktt nemohla.. super obsazení Brosnaa a Strrep.. ( taky si ho sama vybrala ab tam s ní hrál ( v tom neco bude *14* )) .. bomba film.. kazdýmu doporucuji
    • ernia

      Re: uppa suupa

      ÁÁ DALŠÍ *1* *1* co jsem teď denně na fóru Streep tak tam cětšina lidí šílí z tzv. "Peryl love" .. až je to šílené, vymýšlejí fan fiction povídky, tvoří videa (no jen se koukněte na youtube,com kolik jich tam najdete) atd... blázni *5*
  • ily93

    ááááá

    Hej Mamma Miu fakt žeru ani nevím kolikrát jsem to viděla, jen ne v kině a to mě mrzí měli jsme to doma dříve než to vyšlo oficiálně na dvd takže jsem se na to furt dívala.Úplně miluju ty písníčky, a herecké výkony hlavně teda Meryl je fakt báječná.No k tomu filmu se nedá nic dodat snad je že se opravdu povedl!!Takže dávám velkou 1 *1*
  • Skvělý

    Skvělej film..jen jednu věc sem nepochopila- proč jsou v čestině Rossie i Tanya nadabovaný jednou dabérkou?..Sice paní stašová se hodí na ně obě,ale nebylo by lepší,kdyby byla každá jinak?:)) *3* *1*
    • zdendaa

      Re: Skvělý

      Nejlepší je originál verze v AJ *3*
    • denulka4

      Re: Skvělý

      je to skvělej film.....moc se mi líbí jak zpívají a děj je taky fajn...hrozně ráda zpívám písničky s nimi *14*
  • Mamma Mia! je nej filmík! ♥♥♥

    ahoj lid! já úplně souhlasim! byla jsem dvakrát a dvd si objednám k Vánocům, jelikož bude na skladě až 15.listopadu, tak mám na něj políčeno i s CD soundtrackem! tak úžasný obsazení, a jak to naspívali, to bylo úplně boží! fakt se mi to strašně líbilo a musím se přiznat že jsem řvala! ale nejen smíchem, opravdu jsem brečala! je mi 13 a to se mi teda nestává! fakt super film! *14* *14* *14* *14* *14*
  • ferrerrka

    :)

    Ahojky tenhle film byl naprosta parada..v tom filmu je naprosto vsechno. pres skvely herce,hudbu,zpracovani,humor a lasku:)je to naproto genialni a kdyz nahodou budete mit spatnou naladu tak si budte jisty ze tenhle film vas zarucene pobavi:)moc se mi to libilo:)
    • Re: :)

      mno ano! super nááázorek! taky se mi ouplně všechno mocka líbilo! *14* *14* *14* *14*
  • gabio

    krása

    je to sice divný že na to šel někdo komu nebylo ani 12,ale je to krása! *3*
    mislím si že by to mohl být film století!
    *4*.pokud chcete najít texty písní na jděte si web

    www.supermusic.sk
    *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • ancovicka1

    jou mamma mia! :)

    tak jsem se zaregistrovala na osobnosti.cz, ale né jako Ančov!čk@ :) jak jsem sem psala, ale ancovicka1 :) jujda já mámm i plakát mamma mia! nalepený obrovský na dveřích! mno jo! je to důkaz že ten film absolutně žeru! :)
    • ernia

      Re: jou mamma mia! :)

      já ho mám taky *3* jeden na dveřích a druhý na stěně mezi ostatními plakáty.. a pak ještě takové ty malé "fotky" - ty mám na skříni *14*
  • katkat

    :-)

    Ten Film je nej který jsem viděla, ale HSM1,2,3 je lepší. . . (ale ne o moc) *14* *1* *1*
  • fifakovaterka

    mamma mia a meryl

    mamma mia! se mi hrozně moc líbí je to suprovej film a meryl je taky suprová a kevšemu nádherně zpívá jako vždy! *14*
  • uzasnej film

    byla sem na tom 3x v kine a cekam na dvd jako naprosto neprekonatelnej fil!....herci.. kdo nevidel vrele doporucuju!!!!!... fakt kráááásný to je! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit