Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-p

    najlapsie film *3* *15*
  • conceited.bitch

    pecká

    UpA pecka film jako :o) byla jsem na něm v kině ajba až na to že sem to měla s titulkama a i přes to užasný!!!!miluju hoooo *14* :D
  • SUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEER.

    SKY JE MOC HEZKEJ.FILM JE KRÁSNĚ UJETEJ.
    ZVLÁŠT ROSIE.
    *3* *4* *15* *8* *4* *7* *14* *1* *3* *9* *14*
  • Mama Mia

    Ajujik lidisky potrebuju pomoc schanim filmik mama mia ke stazeni a nikde ho nemuzu najit ke stazeni byla bych strasne moc rady kdybyste mi poslali adresku na Sarah0013@seznam.cz plosim odpoved rychle dekuju pa pa *4* *3* *3*
    • Re: Mama Mia

      ahojky tak si ten film obědnej jo to je rada ahoj
    • Re: Mama Mia

      DIGI TV2 -Sobota 21.2. 01.00--> 2.34 hod
      DIGI TV2 -Sobota 21.2. 11.31-->13.19 hod
      DIGI TV1 -Sobota 21.2. 20.30-->22.18 hod
      DIGI TV1 -Neděle 22.2. 5.00--> 6.48 hod
      DIGI TV2 -Neděle 22.2. 16.02--> 7.50 hod
  • kisby

    Best film Mamma Mia

    Je to skvělý, zábavný, pohodový film. Moc se mi líbí a jsme rád, že na písničky ABBy vznikl i filmový muzikal *3* *3* ..když už jsme se nomohl dostat na muzikal. Ale mám už namířeno teď v květnu. Tak už se těším! Písničky se mi více líbí od původních členů ABBA, ale to tomuhle fimu na mé oblibě neubírá! *1* *1* *3*
  • I' love Mamma Mia!

    Já Mammma Mia! M-I-L-U-J-U *14* *14* *14* *14* *14* *14* A asi v Květnu mam jet na ten ostrov kde se natáčela Mamma Mia! Já tím seriálem žžžžžžžžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I' love *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    Pochopila jsem dobře že ten Harry byl teplej?:D
    • Ten film se úžžžžasnýýýý. Je fakt skvělý. Chtěla bych jet na ten ostrov , ale nemohu. Předevčírem jsem na tom muzikálu v Praze. Byl to krásný muzikál. Nejvíce se mi líbila ta Sophie - Petra Vraspírová. Ale byla dobrá i ta Dona - Machálková. A ta Tania nyla v písničce Láska v hoisce. Mám z toho muzikálu tričko. Je to hezké tričko .
    • tyret
      Ano. *1*
  • Mamma Mia!

    Skvělej film! bavila jsem se od začátku až do konce *15* Vřele doporučuju
  • super film

    Byli jsme na tom s mým mužem, dcerou a jejím přítelem. Skvělý film, jelikož miluju ABBU a samozřejmě Pierce Brosnana, rovněž tak skvělá Meryl Streep i ostatní herci, tak jsem si nemohla nechat ujít. Super, super, super!! Hned bych šla znovu. Už se těším na DVD.
  • super

    no prostě super bylo to fakt výborné byla jsem 2krát v kině ale určitě půjdu zase no ufff je to super nemám slov super super *4* *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit