Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avril_princess

    Super Marley/smutnej konec

    Kdyz sem si v pujcovne pucila Marley a ja,myslela sem si ze to bude super komedie a ze se budu porad smat..ale konec byl hoodne smutnej...brecela sem hodne dlouho chudinka Marley..este ze to je jen film *14*
    • smelu

      Re: Super Marley/smutnej konec

      no jó no,ale tohle mě se stalo taky,ale né ve filmu...to bylo hrozný,ale vraťme se spátky k filmu ten konec to bylo smutný,ale nejvíce jsem se smála ,když byl Marley na tom cvičáku!!!!!!!!!!!!!!
  • nemo2

    Nemo2

    TEN FILM JE DOBREJ.... *4* NO AŽ NA TEN KONEC *9* *9* *9* CHUDINKA MARLEY
  • Marley

    Je to ůžasný film a na konci jsem u toho řvala jako malá, připoměli se mi tím všechny 4 situace za můj 14letý život kdy jse museli nechat utrati naše mazlíčky :( Ted mam sestiletou fenku ovčáka a neumim si představit že bych to za sedm let měla dělat znova ... *9* Byl to smutný konec ... :(
  • kajuska4

    krasneej filmik

    ted se na to divam *14* mi mame Labradora:-) *4*
  • domca720

    Marley

    Nejlepší film jaký jsem viděla.Viděla jsem ho už 8 krát a vždy se na konci rozbrečím.Fakt super film doporučuji. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ducker

    Úžasný

    Viděla jsem ho už hodněkrát a je to nejkrásnější film.Mohla by být i 2něco podobného. *14* *14* *14*
    • Re: Úžasný

      jo mohla...ale asi nebude... pac to je jejich zivote a ten marley uz umrel... ja sem cetla aj tu knizku podle ktere je to natocene a aj u ni sem se rozbracela.... je to fakt nej film....
  • charlotte5

    Krásný

    Krásnej film, a rozbrečel nejen mě,ale i přítele teda *3*
  • Marley a já

    Je to krásný film, říká se že pravý sqelý film se pozná podle toho, jestli ve vás zbouří ty krásné emoce... a film: Marley a já to určitě dokázal... ne jen ten konec ale celý ten příběh...když si vezmete jak to začalo a pak jak to zkončilo:´-(nejde nebrečet...prostě krásný!!!!!Marley je prostě náš:))
  • ducker

    Marley a já

    Je to krásný film moc se mi líbí ,ale ten konec je naopak velmi smutný brečela jsem dlouho .Je to krásný film.Moc se mi líbil mít takového psa tak se zblázním ale je to alespon sranda. *14* *14*
    • kajuska4

      Re: Marley a já

      chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*
      • miley-smiley0

        Re: Re: Marley a já

        Bylo to nááááááááádherný *14* *14* Ale na konci mě to rozbrečelo *9*
    • kajuska4

      Re: Marley a já

      chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*
  • avril-nely

    krásnej ale konec je smutnej

    je to nádhernej film ! ale konec je opravdu smutnejjjjjjjjjjj :-( ten marley byl fak krasnej pessjsáánek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit