Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i-leen

    :)

    Tu knížku jsem četla, ale film bohužel neviděla. Chci si hrozně moc pořídit zlatého retrívra, máma mi řekla ať si nejdřív přečtu tu knížku, nechtělo se mi, ale měla jsem u toho děsný výtlemy, ale konec smutný *9* no newa, skwělí a těšim se na film! *15* *14* *3*
    • sharrah

      Re: :)

      héééj já ani nje knížka!!!!!já to chci taky číst!!! to musí bejt úžasný *15*
  • ducker

    Marley a já

    Je to krásný film moc se mi líbí ,ale ten konec je naopak velmi smutný brečela jsem dlouho .Je to krásný film.Moc se mi líbil mít takového psa tak se zblázním ale je to alespon sranda. *14* *14*
    • kajuska4

      Re: Marley a já

      chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*
      • miley-smiley0

        Re: Re: Marley a já

        Bylo to nááááááááádherný *14* *14* Ale na konci mě to rozbrečelo *9*
    • kajuska4

      Re: Marley a já

      chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*
  • V dnešní době je vůbec div, když někdo natočí tak krásný film jako je tenhle. Žádný jiný film mě tak nerozbrečel :'( ale zároveň i nerozesmál. Krásný...
  • kustka14

    skouknuto!

    Tak jsem tam dneska byla. Na konci řvalo celý kino. Je celkem doják, čekala jsem rodinnou komedii, ale i přesto to byl užasnej film. Moc doporučuju, ale zasoby kapesníků s sebou *3*
  • zuzi.s.

    nej filmik

    film ke úžasnej.nejlepší kterej sem kdy viděla....no jo no konec smutnej,ale je to tak bohužel se to stane každýu kdo má pejska *9* taky sem měla celý oči slzavý,ale šla bych na tovještě jednou a asi i půjdu *1* *3*
  • lilinkalu

    Kniha

    Knihu jsem četla. Byla skvělá, uplně mi připomněla mého psa, který zemřel ve 2 letech. Je výborná, ale ne konci jsem brečela jak želva. Na film určitě půjdu. *3*
  • secrets107

    xxx

    Ten film som este nevidela, ale kedze v nom hra *14* OWEN WILSON *14* , musi byt super.
  • domca720

    Marley

    Nejlepší film jaký jsem viděla.Viděla jsem ho už 8 krát a vždy se na konci rozbrečím.Fakt super film doporučuji. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • kajuska4

    krasneej filmik

    ted se na to divam *14* mi mame Labradora:-) *4*
  • Krásný

    Nádhernej film,u žádnýho filmu jsem ještě tak dlouho asi neřvala ,tak jako u tohodle *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit