Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennie
    miluju tenhle film, je to skvělá komedie a kvůli pejskovi jsem brečela ještě dost dlouho po prvním shlédnutí...vždycky si namlouvám, že ve skutečnosti pořád žije a v to pevně doufám, je to mediální hvězda *15* *15* mooc se mi to líbí
  • smiley-nov

    Já na tom byla :-(

    Ahojky lidišky *14* ,já dnes právě na tom byla krásnej film,ale konec smutnej věřte tomu nebo ne,ale i já já jsem brečela *9* .Já jsem se citlivá narodila tak se mějte pa pa pa *9*
    • sharrah

      Re: Já na tom byla :-(

      bylo to nááádherný,ale nejsi sama citlivka *3* když jsem na tom byla já tak brečelo celý kino včetně toho velkýho chlápka co seděl vedle mě
    • avril-nely

      Re: Já na tom byla :-(

      co je na konci ????
      • Re: Re: Já na tom byla :-(

        a co bylo na tom konci ???????????
        • Re: Re: Re: Já na tom byla :-(

          ten pes chcíp *5* *5* *5*
  • Nejúžasnější film na světě !!!

    Já jsem na tom taky byla, bylo to úplně úžasný !! Na konci jsem taky brečela, ale bylo super, že celý film byl podle té nádherné knížky !! Je to nejkrásnější film, který jsem kdy viděla !!! I ta knížka je skvělá *3* *14*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: Nejúžasnější film na světě !!!

      jj je to skvely *4* krasny :)
  • pigi.kajinka

    marley

    je to uplne užasny fildneska jsem na něm byla predčil moje očekavani ale ten konec byl hodne smutny to jsem musim se priznat i bulila
  • narzis

    konec

    snazila jsem se nebrecet ale neslo to,akorat musela jsem se smat pac mladsi braska brecel totiz taky jo a vlastne vsecy tam brecely tak jsem nevedelaa co driv,ale krasny film fakt ze jo
  • avril-nely

    krásnej ale konec je smutnej

    je to nádhernej film ! ale konec je opravdu smutnejjjjjjjjjjj :-( ten marley byl fak krasnej pessjsáánek *14*
  • miluji tendle film je užasný!!!
    ale nepřežila bych kdyby mi umželo to nejduležitější na světě *9*
    miluji zvířatka <3 <3 a nemám ráda když mě opuštrějí!!!
    *9* *13*
    marley byl skvělí přítel ten nejlepší jaký muže být!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • avril_princess

    Super Marley/smutnej konec

    Kdyz sem si v pujcovne pucila Marley a ja,myslela sem si ze to bude super komedie a ze se budu porad smat..ale konec byl hoodne smutnej...brecela sem hodne dlouho chudinka Marley..este ze to je jen film *14*
    • smelu

      Re: Super Marley/smutnej konec

      no jó no,ale tohle mě se stalo taky,ale né ve filmu...to bylo hrozný,ale vraťme se spátky k filmu ten konec to bylo smutný,ale nejvíce jsem se smála ,když byl Marley na tom cvičáku!!!!!!!!!!!!!!
  • Nádhernej film

    Už dlouho sem tento film chtěla vidět a včera sem an něj koukala, někde sem umírala smíchy a na konci sem brečela jako želva, už když s ním byl na procházce sem brečela a táhlo se to do konce *9* Takhle mě dokážou rozbrečet jenom 3 filmy. Ale nádhernej film kouknu na něj ještě několikrát.... *14*
  • celebrita222

    Marley - nej nej nej!!

    TAK PĚKNEJ FILM JSEM NEVIDĚLA PĚKNĚ DLOUHO!
    Tedy opravdu jsem se zasmál, ale ten konec...
    *9* *9* *9*
    musím se přiznat že nejedna kapička slzy mi ukápla! Mějte se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit