Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • probrečela jsem konec...
    krásný film
  • Jennie
    miluju tenhle film, je to skvělá komedie a kvůli pejskovi jsem brečela ještě dost dlouho po prvním shlédnutí...vždycky si namlouvám, že ve skutečnosti pořád žije a v to pevně doufám, je to mediální hvězda *15* *15* mooc se mi to líbí
  • miluji tendle film je užasný!!!
    ale nepřežila bych kdyby mi umželo to nejduležitější na světě *9*
    miluji zvířatka <3 <3 a nemám ráda když mě opuštrějí!!!
    *9* *13*
    marley byl skvělí přítel ten nejlepší jaký muže být!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • V dnešní době je vůbec div, když někdo natočí tak krásný film jako je tenhle. Žádný jiný film mě tak nerozbrečel :'( ale zároveň i nerozesmál. Krásný...
  • .snoopy.
    Tak to jsme na tom stejně *3*
  • kamca02

    krása

    nikdy mě žádnej film nerozbrečel jako tenhle ♥ je fakt krásnej :) *3*
  • perlicka

    :-(

    šílený film, jako skvělý :-)zážívám úplně to stejné, naštěstí zatím to krásné. Pořídila jsem si štěně retrívera, když mi bylo 15.Celé noci několik měsíců provyl a prokňučel, okousané mám zdi, nábytek i oblečení. Dodnes se někdy stane, že mi jen tak přiběhne do pokoje, zvedne nohu a něco počůrá. Proč to nevím, nikde jinde to nedělá :D jsou mu 4 a půl roku, ale děsím se toho až mu bude třeba 13 a každé ráno budu odcházet se strachem jestli když se vrátím on bude ještě v pořádku:-(
  • smelu

    Re: Super Marley/smutnej konec

    no jó no,ale tohle mě se stalo taky,ale né ve filmu...to bylo hrozný,ale vraťme se spátky k filmu ten konec to bylo smutný,ale nejvíce jsem se smála ,když byl Marley na tom cvičáku!!!!!!!!!!!!!!
  • smelu

    Re: Re: :)/

    ale to je realita
  • smelu

    Re: :)/

    mě to teda nedalo a musela jsem brečet prostě musela!to byl smutný konec *9*
  • p.petulkaa33

    :)/

    Marley byl fakt vyborny film hezky ho vycvičili to jim tedy muselo trvat dlouho ale až na ten konec nu to se stane každému pejskovi nedá se stim nic delat *9* i nám proste každému
  • Krásný

    Nádhernej film,u žádnýho filmu jsem ještě tak dlouho asi neřvala ,tak jako u tohodle *9*
  • celebrita222

    Marley - nej nej nej!!

    TAK PĚKNEJ FILM JSEM NEVIDĚLA PĚKNĚ DLOUHO!
    Tedy opravdu jsem se zasmál, ale ten konec...
    *9* *9* *9*
    musím se přiznat že nejedna kapička slzy mi ukápla! Mějte se *4*
  • Nádhernej film

    Už dlouho sem tento film chtěla vidět a včera sem an něj koukala, někde sem umírala smíchy a na konci sem brečela jako želva, už když s ním byl na procházce sem brečela a táhlo se to do konce *9* Takhle mě dokážou rozbrečet jenom 3 filmy. Ale nádhernej film kouknu na něj ještě několikrát.... *14*
  • avril_princess

    Super Marley/smutnej konec

    Kdyz sem si v pujcovne pucila Marley a ja,myslela sem si ze to bude super komedie a ze se budu porad smat..ale konec byl hoodne smutnej...brecela sem hodne dlouho chudinka Marley..este ze to je jen film *14*
  • nemo2

    Nemo2

    TEN FILM JE DOBREJ.... *4* NO AŽ NA TEN KONEC *9* *9* *9* CHUDINKA MARLEY
  • miley-smiley0

    Re: Re: Marley a já

    Bylo to nááááááááádherný *14* *14* Ale na konci mě to rozbrečelo *9*
  • Marley

    Je to ůžasný film a na konci jsem u toho řvala jako malá, připoměli se mi tím všechny 4 situace za můj 14letý život kdy jse museli nechat utrati naše mazlíčky :( Ted mam sestiletou fenku ovčáka a neumim si představit že bych to za sedm let měla dělat znova ... *9* Byl to smutný konec ... :(
  • kajuska4

    Re: Marley a já

    chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Marley a já

    chudacek me je ho lito ja jsem taky brecela *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit