Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    krasneej filmik

    ted se na to divam *14* mi mame Labradora:-) *4*
  • Re: Úžasný

    jo mohla...ale asi nebude... pac to je jejich zivote a ten marley uz umrel... ja sem cetla aj tu knizku podle ktere je to natocene a aj u ni sem se rozbracela.... je to fakt nej film....
  • domca720

    Marley

    Nejlepší film jaký jsem viděla.Viděla jsem ho už 8 krát a vždy se na konci rozbrečím.Fakt super film doporučuji. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ducker

    Úžasný

    Viděla jsem ho už hodněkrát a je to nejkrásnější film.Mohla by být i 2něco podobného. *14* *14* *14*
  • charlotte5

    Krásný

    Krásnej film, a rozbrečel nejen mě,ale i přítele teda *3*
  • Marley a já

    Je to krásný film, říká se že pravý sqelý film se pozná podle toho, jestli ve vás zbouří ty krásné emoce... a film: Marley a já to určitě dokázal... ne jen ten konec ale celý ten příběh...když si vezmete jak to začalo a pak jak to zkončilo:´-(nejde nebrečet...prostě krásný!!!!!Marley je prostě náš:))
  • ducker

    Marley a já

    Je to krásný film moc se mi líbí ,ale ten konec je naopak velmi smutný brečela jsem dlouho .Je to krásný film.Moc se mi líbil mít takového psa tak se zblázním ale je to alespon sranda. *14* *14*
  • avril-nely

    krásnej ale konec je smutnej

    je to nádhernej film ! ale konec je opravdu smutnejjjjjjjjjjj :-( ten marley byl fak krasnej pessjsáánek *14*
  • narzis

    konec

    snazila jsem se nebrecet ale neslo to,akorat musela jsem se smat pac mladsi braska brecel totiz taky jo a vlastne vsecy tam brecely tak jsem nevedelaa co driv,ale krasny film fakt ze jo
  • kustka14

    skouknuto!

    Tak jsem tam dneska byla. Na konci řvalo celý kino. Je celkem doják, čekala jsem rodinnou komedii, ale i přesto to byl užasnej film. Moc doporučuju, ale zasoby kapesníků s sebou *3*
  • kustka14

    zítra

    Zítra jdu na něj do kina, tak vám sem pak napíšu jak se mi to líbilo. Jsem na to zvědavá *1*
  • secrets107

    xxx

    Ten film som este nevidela, ale kedze v nom hra *14* OWEN WILSON *14* , musi byt super.
  • Re: marley

    ye to labrador
  • pigi.kajinka

    marley

    je to uplne užasny fildneska jsem na něm byla predčil moje očekavani ale ten konec byl hodne smutny to jsem musim se priznat i bulila
  • kikinkat

    marley

    JO zlatý retrívr je úžo má ho teta ten film je užo fakt stačí mi fotky a vidim že ten je skvelej chci ho a jestli je i knižk to je eště lepšejší kiki *4* *1*
  • b.e.t.u.l.i

    Re: Nejúžasnější film na světě !!!

    jj je to skvely *4* krasny :)
  • Nejúžasnější film na světě !!!

    Já jsem na tom taky byla, bylo to úplně úžasný !! Na konci jsem taky brečela, ale bylo super, že celý film byl podle té nádherné knížky !! Je to nejkrásnější film, který jsem kdy viděla !!! I ta knížka je skvělá *3* *14*
  • Re: Re: Re: Já na tom byla :-(

    ten pes chcíp *5* *5* *5*
  • Re: Re: Já na tom byla :-(

    a co bylo na tom konci ???????????
  • sharrah

    Re: :)

    héééj já ani nje knížka!!!!!já to chci taky číst!!! to musí bejt úžasný *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit