Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sharrah

    Re: Já na tom byla :-(

    bylo to nááádherný,ale nejsi sama citlivka *3* když jsem na tom byla já tak brečelo celý kino včetně toho velkýho chlápka co seděl vedle mě
  • avril-nely

    Re: Já na tom byla :-(

    co je na konci ????
  • zuzi.s.

    nej filmik

    film ke úžasnej.nejlepší kterej sem kdy viděla....no jo no konec smutnej,ale je to tak bohužel se to stane každýu kdo má pejska *9* taky sem měla celý oči slzavý,ale šla bych na tovještě jednou a asi i půjdu *1* *3*
  • smiley-nov

    Já na tom byla :-(

    Ahojky lidišky *14* ,já dnes právě na tom byla krásnej film,ale konec smutnej věřte tomu nebo ne,ale i já já jsem brečela *9* .Já jsem se citlivá narodila tak se mějte pa pa pa *9*
  • lilinkalu

    Kniha

    Knihu jsem četla. Byla skvělá, uplně mi připomněla mého psa, který zemřel ve 2 letech. Je výborná, ale ne konci jsem brečela jak želva. Na film určitě půjdu. *3*
  • terka

    ten film je uplne užasnej *14* *14* fakt nejlepší ale ke konci je to dost smutný tak že celej sal v kine brečel *1* *1* *9* *9*
  • i-leen

    :)

    Tu knížku jsem četla, ale film bohužel neviděla. Chci si hrozně moc pořídit zlatého retrívra, máma mi řekla ať si nejdřív přečtu tu knížku, nechtělo se mi, ale měla jsem u toho děsný výtlemy, ale konec smutný *9* no newa, skwělí a těšim se na film! *15* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit