Přejít na výpis diskuzí

Marley a já

FILM 6.10.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

    :)/

    Marley byl fakt vyborny film hezky ho vycvičili to jim tedy muselo trvat dlouho ale až na ten konec nu to se stane každému pejskovi nedá se stim nic delat *9* i nám proste každému
    • smelu

      Re: :)/

      mě to teda nedalo a musela jsem brečet prostě musela!to byl smutný konec *9*
      • smelu

        Re: Re: :)/

        ale to je realita
  • terka

    ten film je uplne užasnej *14* *14* fakt nejlepší ale ke konci je to dost smutný tak že celej sal v kine brečel *1* *1* *9* *9*
  • kikinkat

    marley

    JO zlatý retrívr je úžo má ho teta ten film je užo fakt stačí mi fotky a vidim že ten je skvelej chci ho a jestli je i knižk to je eště lepšejší kiki *4* *1*
    • Re: marley

      ye to labrador
  • kustka14

    zítra

    Zítra jdu na něj do kina, tak vám sem pak napíšu jak se mi to líbilo. Jsem na to zvědavá *1*
  • Marley a já

    Je to krásný film, říká se že pravý sqelý film se pozná podle toho, jestli ve vás zbouří ty krásné emoce... a film: Marley a já to určitě dokázal... ne jen ten konec ale celý ten příběh...když si vezmete jak to začalo a pak jak to zkončilo:´-(nejde nebrečet...prostě krásný!!!!!Marley je prostě náš:))
  • charlotte5

    Krásný

    Krásnej film, a rozbrečel nejen mě,ale i přítele teda *3*
  • ducker

    Úžasný

    Viděla jsem ho už hodněkrát a je to nejkrásnější film.Mohla by být i 2něco podobného. *14* *14* *14*
    • Re: Úžasný

      jo mohla...ale asi nebude... pac to je jejich zivote a ten marley uz umrel... ja sem cetla aj tu knizku podle ktere je to natocene a aj u ni sem se rozbracela.... je to fakt nej film....
  • Marley

    Je to ůžasný film a na konci jsem u toho řvala jako malá, připoměli se mi tím všechny 4 situace za můj 14letý život kdy jse museli nechat utrati naše mazlíčky :( Ted mam sestiletou fenku ovčáka a neumim si představit že bych to za sedm let měla dělat znova ... *9* Byl to smutný konec ... :(
  • nemo2

    Nemo2

    TEN FILM JE DOBREJ.... *4* NO AŽ NA TEN KONEC *9* *9* *9* CHUDINKA MARLEY
  • kamca02

    krása

    nikdy mě žádnej film nerozbrečel jako tenhle ♥ je fakt krásnej :) *3*
    • .snoopy.
      Tak to jsme na tom stejně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit