Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronikak

    Proč musel odejít zrovna Michael ?

    Film This Is It je ten nejkrásnější film ale bohužel je i ten nejsmutnější film který jsem viděla mám ho na dvd.Mohl to být ten nejkrásnější koncert žadná slavná celebrita by neměla tak krásnej koncert jako mohl mít Michael.Ale bohužel osud to chtěl mít jinak ale já si myslím kdyby Michael by měl vedle sebe opravdickýho lékaře který by dal na Michaela pozor a hlídal by ho tak by se to nemuselo stát a Michael by dnes s námi tu byl.Pořád tomu nechci věřit,že Michael zemřel a že je navždy v nebíčku moc mi chybí a chybět mi pořád bude !! Michael I love you ! ♥ L.O.V.E.♥♥♥♥♥
  • pajka52

    *

    Předevčírem dávali na jednom německým kanále THIS IS IT.. tak jsem na to koukala, protože jsem to ještě neviděla. Bylo to tak dokonalé!!! Úžasné!!! ♥♥ samozřejmě sem po skončení filmu bulela a bulela.............♥♥♥
  • mj22

    .

    Úžasnej film...fakt je velká škoda,že to turné ani vlastně nezačal..možná by to byl jeho návrat *9* *14*
    • Re: .

      přesně, byl by super *14*
  • ..

    Skvělý film.. na tohle se můžu koukat klidně 5krát za den. Michael byl skvělý i pár dní před smrtí *9* Ty koncerty by byly dokonalé... R.I.P. Michael *9*
    • mj22

      Re: ..

      souhlasím...rest in peace,michael *9* *9* *4*
  • nikola.licha

    THIS IS IT

    Tenhle super film jsem viděla, je moc super Michael byl výborný no prostě fakt boží film. Ten kdo tento film ještě neviděl, doporučuju vám kupte si ho na DVD je to super. *14* *14*
  • do třetice všeho dobrého...

    Ahojky lidičky, mohla bych poprosit o laskavost?
    Soutěžím na blog.cz se svým návrhem trička a potřebovala bych hlasy. Hlasuje se tak, že se musíte přihlásit do správy/administrace svého blogu a na stránce Nový článek vlevo dole je modrý banner tricka.blog.cz, na ten kliknete a dostanete se na stránku kde je bílá lišta a tam kliknete na Soutěž a jste v hlasovací místnosti. Moje tričko je hned na první stránce – samozřejmě s Majklem, autor: anetry.
    Děkuji vám moc za hlasy!
  • marshi

    dokonalej

    Tohodle člověka je opravdu veliká škoda...
    Měl to už v krvi, prostě byl a pořád je dokonalej !! Budeš nám chybět Míšo :( ...
    Ten filmík TII je opravdu skvělej ... škoda, že ho nedodělal, byl by to opravdu světový hit ...
    • angie72

      Re: dokonalej

      Ale tady se nejedná o film. Je to dokument, ne film. Dokument je sestřihaný ze zkoušek na turné...
      Keny Ortega vše sestříhal a udělal z toho krásný dokument.

      Tohle jsme my nikdy vidět neměli. Je to zákulisí, ale protože Michael bohužel odešel do života po životě, tak máme tu možnost vidět aspoň to, když ne Michaela na koncertech :-(
  • pavlys

    majki

    nejdokonalejsi clovicek ktery mohl existovat.... nikdo na nej nema!! *14* je jedinecnej.. *14* miluji ho moc... NIKDY NEZKLAMAL.... je nej nej nej ploste nej *14*
  • kacennka

    MJ-Best

    Michael Je Byl a vždycky Bude Nejlepší !!
    I ♥ U Michael !! Je mi líto že odešel... *9*
  • tichulka

    this is it

    nej film Majkí je tam uplně dokonalej v životě bych neřekla že je mu tam 50 let vypadá tak na 35 a pohybově ještě na míň.Vážně supr film a lituju že mu ten koncert nevyšel protože by to bylo něco exklusivního *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit