Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terullka00

    THIS IS IT ♥♥♥♥

    Ten film byl ÚÚÚŽŽŽÁÁÁSSSNNNEEEJJJ ale nevíte jestli se dá někde na internetu stáhnout??? Protože moje kámoška říkala že prej se to DVD někam zamkne a už to nebude nikde z dokumentovaný ten film a že prej v kinech to vysílaj jenom do 11.11.09 a že pak už to nebude nikdy nikde je to pravda a kdyby se to někde stáhnout dala tak mi pls někdo pošlete odkaz díky moc *9*
    • angie72

      Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

      Brzy vyjde This is it na DVD...
    • nafing

      Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

      Hej v klidu film už je na blu ray
      • Re: Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

        a co je to blu ya nebo nak tak
  • kiksonka

    luxury...

    TII byl perfektníí moc sem si to užila:)a nebylo to vubec smutnee nahodou tam byly i srandovní scénky:DSuper!!! *14* Love MJ *14*
  • mischicka

    this is it

    this is it je prostě nejhezčí film na světe *15* se mi o něm zdálo...já ho totiž včera viděla *15* *14* no v kině bulely asi všechny holky ...včetně mě... XD no a vážně doporučuju...akorát mě vrtá hlavou co myslel tím když Michael říkal že na nápravu světa máme jen 4 roky *7* ...bude apokalypsa *15* *15*
    • angie72

      Re: this is it

      21.12. 2012 má být zánik planety... Michael to věděl moc dobře, dělal pro to vše možný, ale bohužel byl na to sám.
  • ThIs iS It !

    Byla jsem v kině na jeho filmu ... ten film byl tak nádhernej že se u toho chtěla brečet pro všechny lidi co fandili Michaelovi Jacksnovi doporucuju tenhle film!!... je mi strasne lito ze umřel chtěla jsem ho poznat osobně *4*
  • majka111

    nádhera

    to je úplná nádhera,chtěla bych na to jít znovu.také nenacházím slov *14* *14*
  • anet98

    This Is It

    To bylo ůžasný.Nemám slov. *14* *14*
  • angie72

    This is it!!!

    Naprosto fenomenální!!!

    Michael zářil, stále se usmíval, byl v tak dobré kondici, měl nádherné vlasy, a když přišel v rozpuštěných a měl jemné kudrlinky, tak byl do slova k sežrání. Já jen seděla a nedutala. Kdykoli jsem se podívala na manžela, tak bylo vidět, jak to hltá stejně jako já. Jsme s mužem stejná generace. Michael nás vlastně provázel svou hudbou po celý náš život.

    Několikrát se mi chtělo brečet. Několikrát jsem se musela smát a několikrát jsem se přidala a zpívala.
    Michael byl úžasný jak lízal lízátko, tím mě dostal.
    A když po někom chtěl, ať to hraje, nebo dělá jinak a ten člověk to tak udělal, tak Michael řekl "Bůh ti žehnej". A že je miluje, a že je má rád říkal také často. Uměl za práci poděkovat, prostě zlatíčko.

    Také vyzýval lidi k tomu, abychom uzdravili svět. Planeta prý umírá a za 4 roky bude pozdě. Máme teď začít, máme uzdravit svět.

    Když film končil, tak jsme všichni tleskali...

    Michael Jackson je nebeská bytost. Michael Jackson je Anděl. Byl Anděl na zemi a je i v životě po životě...
    Neskutečně si ho vážím a dnes budu psát o This is it článek na blogu a webu, ale jdu ještě do práce, přijdu domu odpoledne...
    • Tereza

      Re: This is it!!!

      Napsala jsi to moc hezky,líp bych to už říct nedokázala.Vystihla jsi uplně přesně moje slova.Michael byl človíček s obrovským srdíčkem a takový lidi by neměli odcházet tak brzo,měl tu snámi ještě být...
    • majka111

      Re: This is it!!!

      ano-jak měl to lízátko a ty vlasy a ostatní věci- no prostě je to naše zlatíčko *14* *14*
    • xlenniex

      Re: This is it!!!

      přesně tak.. mě jenom mrzí, že u nás netleskal nikdo a většina odešla u titulků.. *16* :(
  • bibi1

    MJ

    Doufám, že všem kdo pochybovaly o Michaelově formě teď spadla čelist.
    Bylo to, to nejlepší co jsem kdy od Michaela viděla! *14* *14* *14*
  • xlenniex

    This Is It

    panebože.. to bylo něco tak neuvěřitelnýho.. já jsem z toho mimo ještě teď.. to se fakt nedá popsat.. Michael je prostě to nejlepší, co kdy mohlo tuhle planetu potkat.. bude tu s námi už napořád.. L.O.V.E. <3<3<3
  • angie72

    Teda lidičky...

    Tak velkolepý projekt a tady jen tak málo komentů?

    Kde je nějaká rozsáhlá diskuze? Vždyť jde o This is it!!! O mimořádný film, který máme možnost vidět. Michaela uvidíme tak, jak jsme ho nikdy nemohli a neměli možnost vidět...

    Prosím, prosím vás jako správce, i jako fanynka... Musíme sem udělat nálet... *4*
    • pajusska007

      Re: Teda lidičky...

      Souhlasím to musíme:-) *14* *14*
    • anet98

      Re: Teda lidičky...

      To by jsme měli udělat pořádnej nálet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit