Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dionigi

    JEDINEČNÝ

    ahoj vsem ja si koupil taky listek hned prvni den :) tesim se moc :) Michael byl vždy jednicka!
  • xxtinaas

    Chmmm blbej titulek!

    Kdo nemá lístky pojeďte k nám do KV *15* *15* U nás na to nikdo nejde... *8* *1*
  • baluska1

    Holky

    Holky vy co nebudete mít tu možnost jako já to vidět, tak ségra ví o stránce, kde jsou všechny filmi. Já se jí optám a pošlu sem link, jestli to tam ovšem ten film bude.
    • angie72

      Re: Holky

      Já na ten film jdu s manželem, ale nikde to nenajdeš. Je přeci logický, že tenhle film se jen tak hned nenajde. Projde to kinem, potom to půjde na DVD, až potom to bude na netu ke stažení...
      • Re: Re: Holky

        Né to není ke stažení, u nás měli dávat Baješní svět shoopaholiků a ségra to viděla 2 měsíce předtím
    • mrs_jackson

      Re: Holky

      joooo pošli!! *15* *15*
  • :D

    hah já jsem si rezervovala lístky na 29.,30. a 31. takže to uvidím 3x!!!!! *15* michael je nejlepší *14*
  • angie72

    This is it...

    Představte si, že jsme šli s manželem 27.9. koupit lístky a mladík co nám je v předprodeji prodával řekl, že jsme úplně první :-) A moc se těším a prořvu to taky!!!

    Jinak Michael vypadal velice dobře, je škoda, že jsme ztratili tak úžasného človíčka... Ale je tu s námi a bude...

    This is the moment... This is it...
    • miminecko1987

      Re: This is it...

      Ahoj prosimte v jakym kine to budou davat a kolik stoji listek napis prosim diky
      • angie72

        Re: Re: This is it...

        Ahojky, já jdu na Cinema City na Zličín. V jednom článku na osobnostech je link, kam si klikneš a tam je seznam kin :-)
  • Ach jo

    Ty jo vy se mate. Ja ten film asi ani neuvidim *8* , v našem kině totiž asi nebude *9*
    • fleur-flower

      Re: Ach jo

      Jak to? vždyť po celý čr je spoustu kin, který to budou promítat, jenom tady v plzni jsou hned dvě =) no jasně, že v malých městech to nebude tak ale můžeš dojet ne? Kam to máš nejblíž? A jestli můžu poradit tak si rezervuj lístky co nejdřív ... jodu rychla na dračku :D
  • silwia_mj

    MJ

    jóóó neska si pojdem kupit listeeek na this is it!!! jo Michael MILUJEM TA!!! KING OF MY HEART!!!! *14*
  • mischicka

    this is it

    Ty jo už jenom za tři dny mi mamka koupí lístek....bože já už to snad nevydržím *1* *1* *14* *14*
  • millagros115

    MNo tak já se obávám

    že celý film prořvu jak želva.... *9*
    • zuzanka666

      Re: MNo tak já se obávám

      máš naprostou pravdu to se jinak nedá.............. *9* *9* A na těch fotkách kde má kudrnaty vlasy vypadá jak při turné Dangerous *14* Fakt krásně né jak nějaká troska kterou z něj dělali noviny *16*
  • luciq-dc

    ach...:D

    já se tak neskutečně těšim...zas dilemu jestli seženu lístky,. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit