Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacennka

    MJ-Best

    Michael Je Byl a vždycky Bude Nejlepší !!
    I ♥ U Michael !! Je mi líto že odešel... *9*
  • luciq-dc

    ach...:D

    já se tak neskutečně těšim...zas dilemu jestli seženu lístky,. *15*
  • nicky0012

    ...

    Film This Is It se dá shlédnout na www.dlouhefilmy.com (doporučuji se tam zaregistrovat)-jinak moc hezký film!!
  • terullka00

    THIS IS IT ♥♥♥♥

    Ten film byl ÚÚÚŽŽŽÁÁÁSSSNNNEEEJJJ ale nevíte jestli se dá někde na internetu stáhnout??? Protože moje kámoška říkala že prej se to DVD někam zamkne a už to nebude nikde z dokumentovaný ten film a že prej v kinech to vysílaj jenom do 11.11.09 a že pak už to nebude nikdy nikde je to pravda a kdyby se to někde stáhnout dala tak mi pls někdo pošlete odkaz díky moc *9*
    • angie72

      Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

      Brzy vyjde This is it na DVD...
    • nafing

      Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

      Hej v klidu film už je na blu ray
      • Re: Re: THIS IS IT ♥♥♥♥

        a co je to blu ya nebo nak tak
  • kikines

    this is it !

    ahojky lidišky, nedáte tu někdo odkaz kde je this is it zdarma ke shlédnutí či ke stažení zdarma ?vždycky jsem to hledala, ale nejde mi to najít s titulkama *10*
    • kikines

      Re: this is it !

      díky předem :)
      • -m.a.t.l.a-

        Re: Re: this is it !

        Nemyslíš, že je na něco takovýho trošku brzo?
  • pajka52

    *

    Předevčírem dávali na jednom německým kanále THIS IS IT.. tak jsem na to koukala, protože jsem to ještě neviděla. Bylo to tak dokonalé!!! Úžasné!!! ♥♥ samozřejmě sem po skončení filmu bulela a bulela.............♥♥♥
  • xxtinaas

    Chmmm blbej titulek!

    Kdo nemá lístky pojeďte k nám do KV *15* *15* U nás na to nikdo nejde... *8* *1*
  • angie72

    This is it!!!

    Naprosto fenomenální!!!

    Michael zářil, stále se usmíval, byl v tak dobré kondici, měl nádherné vlasy, a když přišel v rozpuštěných a měl jemné kudrlinky, tak byl do slova k sežrání. Já jen seděla a nedutala. Kdykoli jsem se podívala na manžela, tak bylo vidět, jak to hltá stejně jako já. Jsme s mužem stejná generace. Michael nás vlastně provázel svou hudbou po celý náš život.

    Několikrát se mi chtělo brečet. Několikrát jsem se musela smát a několikrát jsem se přidala a zpívala.
    Michael byl úžasný jak lízal lízátko, tím mě dostal.
    A když po někom chtěl, ať to hraje, nebo dělá jinak a ten člověk to tak udělal, tak Michael řekl "Bůh ti žehnej". A že je miluje, a že je má rád říkal také často. Uměl za práci poděkovat, prostě zlatíčko.

    Také vyzýval lidi k tomu, abychom uzdravili svět. Planeta prý umírá a za 4 roky bude pozdě. Máme teď začít, máme uzdravit svět.

    Když film končil, tak jsme všichni tleskali...

    Michael Jackson je nebeská bytost. Michael Jackson je Anděl. Byl Anděl na zemi a je i v životě po životě...
    Neskutečně si ho vážím a dnes budu psát o This is it článek na blogu a webu, ale jdu ještě do práce, přijdu domu odpoledne...
    • Tereza

      Re: This is it!!!

      Napsala jsi to moc hezky,líp bych to už říct nedokázala.Vystihla jsi uplně přesně moje slova.Michael byl človíček s obrovským srdíčkem a takový lidi by neměli odcházet tak brzo,měl tu snámi ještě být...
    • majka111

      Re: This is it!!!

      ano-jak měl to lízátko a ty vlasy a ostatní věci- no prostě je to naše zlatíčko *14* *14*
    • xlenniex

      Re: This is it!!!

      přesně tak.. mě jenom mrzí, že u nás netleskal nikdo a většina odešla u titulků.. *16* :(
  • baluska1

    Holky

    Holky vy co nebudete mít tu možnost jako já to vidět, tak ségra ví o stránce, kde jsou všechny filmi. Já se jí optám a pošlu sem link, jestli to tam ovšem ten film bude.
    • angie72

      Re: Holky

      Já na ten film jdu s manželem, ale nikde to nenajdeš. Je přeci logický, že tenhle film se jen tak hned nenajde. Projde to kinem, potom to půjde na DVD, až potom to bude na netu ke stažení...
      • Re: Re: Holky

        Né to není ke stažení, u nás měli dávat Baješní svět shoopaholiků a ségra to viděla 2 měsíce předtím
    • mrs_jackson

      Re: Holky

      joooo pošli!! *15* *15*
  • mischicka

    this is it

    this is it je prostě nejhezčí film na světe *15* se mi o něm zdálo...já ho totiž včera viděla *15* *14* no v kině bulely asi všechny holky ...včetně mě... XD no a vážně doporučuju...akorát mě vrtá hlavou co myslel tím když Michael říkal že na nápravu světa máme jen 4 roky *7* ...bude apokalypsa *15* *15*
    • angie72

      Re: this is it

      21.12. 2012 má být zánik planety... Michael to věděl moc dobře, dělal pro to vše možný, ale bohužel byl na to sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit