Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angie72

    This is it...

    Představte si, že jsme šli s manželem 27.9. koupit lístky a mladík co nám je v předprodeji prodával řekl, že jsme úplně první :-) A moc se těším a prořvu to taky!!!

    Jinak Michael vypadal velice dobře, je škoda, že jsme ztratili tak úžasného človíčka... Ale je tu s námi a bude...

    This is the moment... This is it...
    • miminecko1987

      Re: This is it...

      Ahoj prosimte v jakym kine to budou davat a kolik stoji listek napis prosim diky
      • angie72

        Re: Re: This is it...

        Ahojky, já jdu na Cinema City na Zličín. V jednom článku na osobnostech je link, kam si klikneš a tam je seznam kin :-)
  • :D

    hah já jsem si rezervovala lístky na 29.,30. a 31. takže to uvidím 3x!!!!! *15* michael je nejlepší *14*
  • dionigi

    JEDINEČNÝ

    ahoj vsem ja si koupil taky listek hned prvni den :) tesim se moc :) Michael byl vždy jednicka!
  • angie72

    Teda lidičky...

    Tak velkolepý projekt a tady jen tak málo komentů?

    Kde je nějaká rozsáhlá diskuze? Vždyť jde o This is it!!! O mimořádný film, který máme možnost vidět. Michaela uvidíme tak, jak jsme ho nikdy nemohli a neměli možnost vidět...

    Prosím, prosím vás jako správce, i jako fanynka... Musíme sem udělat nálet... *4*
    • pajusska007

      Re: Teda lidičky...

      Souhlasím to musíme:-) *14* *14*
    • anet98

      Re: Teda lidičky...

      To by jsme měli udělat pořádnej nálet.
  • xlenniex

    This Is It

    panebože.. to bylo něco tak neuvěřitelnýho.. já jsem z toho mimo ještě teď.. to se fakt nedá popsat.. Michael je prostě to nejlepší, co kdy mohlo tuhle planetu potkat.. bude tu s námi už napořád.. L.O.V.E. <3<3<3
  • bibi1

    MJ

    Doufám, že všem kdo pochybovaly o Michaelově formě teď spadla čelist.
    Bylo to, to nejlepší co jsem kdy od Michaela viděla! *14* *14* *14*
  • anet98

    This Is It

    To bylo ůžasný.Nemám slov. *14* *14*
  • majka111

    nádhera

    to je úplná nádhera,chtěla bych na to jít znovu.také nenacházím slov *14* *14*
  • ThIs iS It !

    Byla jsem v kině na jeho filmu ... ten film byl tak nádhernej že se u toho chtěla brečet pro všechny lidi co fandili Michaelovi Jacksnovi doporucuju tenhle film!!... je mi strasne lito ze umřel chtěla jsem ho poznat osobně *4*
  • nafing

    Za moc . .

    Hej moc to bylo drsny,ja jsem byla na tom 3x a ještě se mi to neomrzelo.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit