Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • woow

    Nádherný Film... *4*
  • angie72

    Ahojte...

    Tak jsem byla včera znovu na This is it. Minulý pátek s manželem a včera s holkama z fanu. Je to nepopsatelný zážitek!!!
    Kdo jste film viděl, jistě mi dáte za pravdu...
    • pajusska007

      Re: Ahojte...

      taky jsem na něm byla a půjdu znovu...ten film je prostě nádhernej.....ja to jak rika angie nepopsatelný zážitek *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • This is it

    Včera jsem byl také na This is it a bylo to super. Jestli chcete, tak video this is it text- http://www.youtube.com/watch?v=zidr zTILNwU *5*
  • tina11

    Fakt nádhera

    je to opravdu moc krásný filmík..opravdu moc pěkný..je moc zajímavý *14* *3* *3* *3* *3*
  • zuzanka666

    FILM

    This Is IT je užasný filmík Maiki byl tam strašně sexy hlavně při Thrilleru *14* Miluju ho ted ještě víc než před tím zážitek mého života nic lepšího jsem neviděla *14* *14*
  • anet98

    This Is It

    To bylo tak úžasný. *14* Michael tam byl úplně skvělej (ale on je skvělej všude). *14* Prostě úúúžasnýýý. *14* *14*
  • michael at žije

    michael úplně nejlepší
  • tichulka

    this is it

    nej film Majkí je tam uplně dokonalej v životě bych neřekla že je mu tam 50 let vypadá tak na 35 a pohybově ještě na míň.Vážně supr film a lituju že mu ten koncert nevyšel protože by to bylo něco exklusivního *3*
  • pavlys

    majki

    nejdokonalejsi clovicek ktery mohl existovat.... nikdo na nej nema!! *14* je jedinecnej.. *14* miluji ho moc... NIKDY NEZKLAMAL.... je nej nej nej ploste nej *14*
  • nikola.licha

    THIS IS IT

    Tenhle super film jsem viděla, je moc super Michael byl výborný no prostě fakt boží film. Ten kdo tento film ještě neviděl, doporučuju vám kupte si ho na DVD je to super. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit