Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikines

    Haha

    Je to KRAVINA !sračka *8*
    • Re: Haha

      Když se ti to nelíbí tak tady nepiš.
    • mileyjjjj

      mileyjjjj

      To že se ti to nelíbí neznamená že musíš říkat že je to sračka ako to není vůbec možné že tyhle slova mohl někdo vůbec vypustit sprominutím z huby protože ten kdo to napsal nemá pusu ale hubu *10*
  • hsm3

    krrrrravvina *5* *5* *5* *5* *16* *16* *8* *10*
    • Re: hsm3

      Miluju High school musical...Mám odnich skoro vše....náhrdelník,náramek,škol ní tašku,penál,potřeby do školy,desku na stůl,povlečení,obrazyhru,atd.... . *1* *1* *1*
  • ilonka94

    !!!!!

    Hey lidi vite že Jimy Zara "Rakeťák" hráj v jednoum dílu Hanny Montany.....Jinak HSM3 je nejlepsi ze vsech tri dilu!!!! *14*
  • OMFG

    hej to je sracka...jak se na to muzete divat...a jeste ty jejich falesny pisnicky ....heh..to je fakovni film <'>(°-°)<'> *3* *13* *9* *5* *16* *8* *4*
  • parket..a

    hezu

    HSM 3 je moc moc hezu film, líbil se mi tam hlavně Matt Prokop.Jsem ráda, že jsem se rozhodla na tu premiéru jít, ptž to stálo za to, písničky suprový, jen mě mrzí, že to nemělo moc děj, ale jinak parádoš *14*
  • zac je nesladši na celem světě

    zac efron je nesladši na celem světě že jo i love zac
  • sabisek151

    to vam reknu mne se to nelibi

    mne se to nelibi *16* *16* *16* *16*
  • terysek...

    jj

    jj je to ten nej film a ten kdo ho tu uráží ať sem neleza tadyta stránka je pro ty co mají rády hsm neboli fanklub ne proto aby se tu nadávalo
    • anonymka13

      Re: jj

      Jdi někam
  • kajuska4

    nejlepsiiiiiii

    hsm 3 je nejlepsi filmik na svete koukam na neho kazdej den *3* *14* *14*
  • kacenka1jb

    prodej =)

    prominte ze to sem davam vim ze to je o hsm ae ja uz nevim kam to mam napsat ..:D
    ja mam hrozne veikou zbirku high school musical(plakaty,vystrizky ...)
    ejky lidíí nemate nekdo zejemm???jestli byste se teli podivat na sechno co mam
    tak mi napiste na maila: motkovak@seznam.cz
    a ja vam poslu fotky,poslu i neco inyho(napr.stmivani,avril...)mam toho fakticky hodne pste nebojte sa a nepiste miii :D:D
    a ete jednou sry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit