Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neejvíc

    to je nej díl z hsm a je dobrej *1*
    • domiishek

      Nejlepší je stejně 2!!

      Ahojiik..no tk jako nikdo mi nevezme to,ze dvojka je nejlepsi...trojka je super-skwele prpracovana a tak..:D ale ve dvojce se to všecgbi točilo okolo Sharpay ... a to se mi libilo vic..tedkom je to ,,jrnom,, o gabrielle a troyovi..dovrls..no nwm *7*
    • Re: Neejvíc

      to maš pravdu všehny ty písníčky jsou nej vybrali dobře ty herce i love hsm *14* *14*
  • hsm3

    O proti předchozím dvou dílům dost slabý *9*
    • Re: hsm3

      jak to mužeš řic viděla jsem ten fim hsm 3 viděla nenom dvakrat, ale jak to mužeš řic že pro ti dvoum přehozim dilu je slaby každemu se liby jinači dil ale mě osobně se libi hsm 3 je to vic romaticke co tam dělaly než hsm 1 až dva
  • justia

    stahuj

    Ahojky lidi nevíte kde bych stáhla HSM3 s českým dabingem??? *9*
  • gabriella0

    hsm3

    ahoj lidi mam blog o hsm je-vashley01.blog.cz a byla bich moc rada kdybiste na něj šli a hleydam sb tak se prosim vas spřatelujte. *14*
    jste super!!!
  • Hlasujte!

    ahojky hlasujte pro nej filmik tady http://pinkqueeen.blog.cz/0903/new- soutez
    dikec ...a ahojky =)))
  • avril-nely

    hsm3

    ahojky dneska sem byla na hs3 !! Musim vám říct že je to nejjjjjj filmík kterej sem kdy viděla !!!!!!!! Všem ho doporučuju !! je oravdu superrrrrrrrr
  • kaacka05

    prosím

    ahojky lidi!
    potřebovala bych od vás poradit kde bych ho na netu mohla najít a zkouknout.
    děkuju moc
  • kikismikis1

    NePiŠtE tU nEsMySly..

    TeN.. kDo tU pÍšE, žE jE tO hNuSnEj fiLm, tAk aŤ tU rAdŠi nEpÍšE tAkOvÉ nEsMySly..
    • sooner.or.later

      Re: NePiŠtE tU nEsMySly..

      píšeš jak píča *9*
  • hannahmiley

    Sůůůůůůpr

    Nejhezčí film všech dob a nesouhlasím s klukem co napsal komentář "komerční blitina pro pubertˇáky" tenhle film se moc poved a bude mít velkej úspěch ale opravdu velkej.A že je to pro lidi jen do Dvaceti let to není pravda.Když jsem na tom byla v kině(byla jsem na tom 2x) tak tam byli i starší lidi.No není co dodat,prostě nejlepší film všech dob! *14* *14* *15*
    • Re: Sůůůůůůpr

      jo to stebou musim souhlast
  • kikismikis1

    UpE nEjVíÍíC fiLmEeK

    HSM3 jE nEj díL zE vŠeCh díLů.. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší