Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    hsm

    nevite nekdo jestli budou mít hsm turne v rakousku?
  • ivahsm

    Iva♥HSM♥

    ahojík jestlimáte rádi*14* všechny díly HSM tak se jukněte na můj blog http://iviskyj.blog.cz/ moc vám kujííí *4*
  • HSM 3: Senior Year

    AaW ... Toďto upe bestovní film !! Včera jsem na něm byla v kině a prostě kulila jsem oči *14* Opravdu...ty písničky jsou opravdu úžasné a děj také prostě celý ten film!! nejlepší ze všech dílu!! rozhodně *14* *14* Ale vite co je divne ?? Že vanessa zas odjela...ajko že ve dvojce tež odjela *8* Ale super fiiilm a je mi lito že to už končii...pry že ma byt čtyřka ale pry že tam už nebude žádna z dosavadnich postav...a hsm bez vanessy,ash,zaca, moniqu a všema ostatnima prostě není hsm *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • luida

      Re: HSM 3: Senior Year

      jj, skvelej film.taky jsem na tom byla v kine a mam to na DVD
      • Re: Re: HSM 3: Senior Year

        muzikal ze stredni 3 je super film *3* skoda ze ve 4 nebude vanessa,zac misto zaca tam bu de matt prokop amisto vanessi vevim *9*
  • megousek

    megousek

    jo je to supr film a nevite kdy prijde do kin 4???, *1*
    • Re: megousek

      hsm4 asi ani nebude...mam svoj zdroj *1*
      • Re: Re: megousek

        *13* Já jsem slyšela, že se HSM 4 začne natáčet nějak teď... Takže doufám, že bude... Já miluju HSM *14*
    • Re: megousek

      čtyřka se ani nezačala natačet ne ? *1*
  • high-school-hilary

    Skvělý!!

    Tenhle film je fakt nejlepčí z řady HSM a úpa nej je scéna na vrakovišti!!! *1* *1* *1*
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky! Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • high-school-hilary

    Konečně!!!

    Lidi konečně to bude 13.2. ve Vrchlabí...Tak na to konečně budu moct jít!!!Jupí! *4*
  • hanka2341995

    Lidi

    Llidi choĎte sem více !!! V žebříčku je HSM3 až 4.!!!!
    • Re: Lidi

      jj vytahneme hsm 3 do prvního míísta !!!! *14*
      • Re: Re: Lidi

        to si piš že je tam dostaneme *3*
        • Re: Re: Re: Lidi

          jo je to nej film co jsem ja viděla *14*
  • hanka2341995

    HSM3

    Tohle je megabomba je to fakt krasný filmík
  • ivetka936

    Můžete napsat

    hvězdám z HSM. Na myspace jsem náhodou objevila jejich oficiální stránky, kam chodí a odepisují svým fanouškům. Tady jsou 2 stránky Zaca. www.myspace.com/zac_yo_efron
    www.m yspace.com/efronzac
    Tady je pak Van
    www.myspace.com/vanessahudgens
    A tady Ashley
    www.myspace.com/ashleytisda le

    Je to opravdu jejich. Na hlavní stránce, když jsem tam vešla, byl Corbin a jeho nová oficiální stránka a od něj se pak odvíjelo to ostatní. Mají samozřejmě i soukromé stránky, ale tam v(n)ás nepustí. Ale myslím, že i tohle stačí, abyste napsali těm, které máme rádi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší