Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    někde jsem četla že by tam měla hrát i vanessa i zac a že budou na těch výsokých školách a začne se jim stýskat po east high.tak se tam pojedóu podívat no tak nwm necháme se překvapit *15*
    • Re: :)

      Někde jsem slyšela, že v HSM 4 bude jen Ashley Tisdale. Protože přeci na Vysoké bude pokračovat zase v Alfbaker, a Corbin Bleu možná taky jak si vybral obor Basketball. Ale Vanessy & Zaca se ptaly, jestli tam chtějí hrát, a řekly, že v HSM 4 už hrát nebudou .. :((
    • Re: :)

      Jo todle jsem taky četla a myslím, že by to tak pohlo být, pac je to rozumné...Aby tam hráli zase všichni
  • co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

    co tady lidi řešíte!!!!!!!!!! *16* někomu se líbí to a někomu to. Mě osobně se líbí oboje, ráda se podivám na HSM, ráda se podívám na nějákou komedii s Adamem Sandlerem, ráda se podívám na Hannu Montanu, i na dobrý věci s Johhnym Deppem. A JEŠTĚ SI MYSLÍM, ŽE KOMU SE TŘEBA NELÍBÍ HSM, TAK PROČ SEM LEZE!!!!!!!!!!!! *13*
    • selena.gomez1

      Re: co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

      Hele sima98 má upe prvdu komu se nelíbí HSM tk sem neleztee ...
      *13*
    • Re: co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

      scela souhlasim se sima98
  • ivetka936

    ...

    Jsem se teĎ na zahraničních stránkách dočetla, že Zac na otázku, jestli bude hrát v HSM4, odpověděl "Nikdy neříkej nikdy, ale rád bych hrál jiné role než "jen" HSM. Rád bych se posunul dál". S tímhle souhlasila i Vanessa, není tedy pořád jasné, zda tam budou hrát nebo ne.
  • Rakeťák

    Rakeťák už ve 4 nebude a prý už to bude i o někom jiným.:-( to bude škoda
    • Re: Rakeťák

      Rakeťák ve 4 bude, ale nebude tam Zac Efron, Vanessa Hudgens, Lucas Grabeel, Ashely Tisdale ...
      Právě, že Rakeťák bude mít hlavní roli místo Zaca
      • renny100

        Re: Re: Rakeťák

        No,oni právě psali,že tam už nebude ani Rakeťák...nikdo z těch,co tam byli teĎ :-/
        Ale jako možná,že si tam zahrajou,ale podle nového infa prý ne...
        • Re: Re: Re: Rakeťák

          Tak to užani nebude klasický High school musical, nemyslíte? *9*
          • zizi007

            Re: Re: Re: Re: Rakeťák

            Přesně bez těch herců už to nebude HSM *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rakeťák

              No já myslím, že HSM se bez vanessy,ashley aj. už ani nedá nazívat HSM...já vždycky tvrdila že je to hrozná blbost ...Ale zjistila jsem, že trojka je prostě boží film...sice mi nevyhovuje ani jedna z hlavních postav ale děj a písičky jsou parádní.:)a i když se někomu hlavní postavy nelíběj jsou to prostě ty lidi, co ten film tvoří..Bez nich už to nebude ono..Ale já bych se zase tak neznepokojovala..Když už disney vydal i název-COLLEGE years/což i podle překladu má být o výšce/, je blbost aby tam dali někoho jiného když to bude v podstatě ´´jak to pokračuje se gabriellou,troyem atd.po matuře...´´
            • v.a.

              Re:v.a.

              To máš pravdu Eliško
  • ????

    Já nechápu, co tady všechny jančíte. Vždyť ještě ani samotný herci nevědí, jestli se to bude vůbec natáčet. Někde jsem četla, jak Zac říkal, že o tom ještě vůbec nic neslyšel. Tak se zklidněte. A laskavě přestaňte kritizovat něco, co je ještě ve hvězdách. *1* *1*
  • joooooooooo

    joooo to je suprovi ze bude hsm 4 did uz hsm 3 bylo skvele uz se tesim *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • jituska80

    noo??

    tak to sem zvědavá pac jsem cetla ze sa HSM4 ani tocit nebude .. xD no tak uvidime .. *5*
  • benniceq

    HSM 4

    Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli opravdu bude natočen i HSM 4,byla bych sice moc ráda,ale říká se a píše se v BRAVU,POPCORNU atd.,že tam už nebudou Hlavní herci:ZAC EFRON,VANESSA HUDGENS,ASHLEY TISDALE,LUCAS GRABEEL,MONIQUE COLEMAN a CORBIN BLEU...to by pak už nebylo ono.No prostě se těším jestli bude HSM 4 i s těmi hlavními herci a jestli tam nebudou hrát a budou za ně hrát jiní,pak už to ale nebude ono.Mějte se,Zatím Ahoj
  • denda88

    hsm4 ANO

    Fakt bude hsm4 uz to i zacali natacet!!! ale bude to bez ty hlavni trojicwe jako je :nessa.zac.corbin.ash.grabell.monique
  • alysa

    4 bude pecka

    4 bude fakt super vraj ešte lepšia ako 3 síce to neviem ako ale vraj a videla som ukážky boli fakt peckové *14* *14* *8*
    • Re: 4 bude pecka

      a můžu vědět jak jsi asi viděla ty ukázky když ten film nemá ještě ani scénář?natož aby se natáčel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit