Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • love-halyshek

    Kdo je v hsm 4

    no bude tam v hlavni roli jimmy zota(matt prokop) a zabousne se do tiary gold(jemma mckenzie brown)a i ten dony dion tam bude nevim kdo je ten co ho hraje no a HSM 3je upppeeeee zupa a ten kdo to nevidel tak mu ruplo asik v bedne bez urazky!!! *5* *5* *5* *14* *14* *14* *15* *15*
  • vendisek

    vanessa a zac

    Četla jsem že ve 4 už nebudou zac a vanessa a ješťě ňácí herci je to pravda?odepište mi psl na vendulafaktorova@seznam.cz
  • hsm4

    jj ma te pravdu 4 dil bude ae zac,vanssa,ashley,corbin,monique,lu cas uz tam nebudou budou ti tri novacci co byly ve trojce,mozna se tam parkrat obevi ashley pze pohama darbuse sdramatickym krouzkem...ae jestli tam budou i ostatni tak prej ze nebudou ze uz ta 4 se toci kolem tech tri...jestli to nekoho stve tak neni sam pze me to primo sere protoze jak tam nejsou ti hlavni tak to neni high school musical.. *9*
  • Sharpey

    Ale Sharpey tam bude ve 4 dílu!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *1* *1*
    • Re: Sharpey

      SHARPAY VE 4.DÍLE NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Sharpey

        bude ale ne tolik *7* *3* *5*
  • asdas

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • HSM4

    Já si myslím, že 4 bude ještě lepší, jelikož tam bude Jimmie(Matt) :D A ja ktu někdo již psal, opravdu to bude o Raketákovi, kterej se zabouchne do Tiary :) Porpavdě mě zac ani moc chybět nebude :D
  • HSM4 bez našich Wildcats

    No heleďte oni Vanessa,Zac,Ashley atd...už vlastě nemůžou hrát v HSM4,páč odešly na vysokou a to už by pak nebyl Muzikál ze střední...budou tam ty nový herci jak byli ve 3.Ale justjaredjr.com potvrdil,že ve 4 nebude ani Matt a to je to náš známý bavič Rakeťák :D:D Takžě neim co bude Kenny s tou čtxřkou dělat :D:D
    • klarisa997

      Re: HSM4 bez našich Wildcats

      COŽE???Mno tak to je blbý že Zac a Vanessa tam nebudou *5* *5* *5* *5* *5* *5* a bude Tam Ashley Tisdale??? *7*
    • Re: HSM4 bez našich Wildcats

      Zac Efron a Vanessa Hudgen tam nebudou proto protže se mají mít do srpna svatbu tak tam nebudou a Vanessa je těhotná
      • terka12345678

        Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

        nekecej!!!!!!
        vanessa je tehotna???
        tak ze je teda bulvar pozadu!!!!!! *3* *3* *3*
        • ivetka936

          Re: Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

          Vanessa těhotná není.
      • Re: Re: HSM4 bez našich Wildcats

        vanessa těhotná nei,a svadbu mít asi taky nebudou.No a v HSM 4 možná Zac,Ashley a Vanessa hrát budou.
  • blonde

    Matt už tam nebude..:(

    To je fakt skvělý tohle.asi tak před týdnem jsem se dozvěděla že Matt Prokop v HSM4 hrát nebude ani další 2 nováčci..*9*.Tak to bude teda pěkně trapný.Těšila jsem se že tam bude mít rakeťák hlavní roli a oni ho pak vyhodí, protože se 4.díl rozhodli udělat úplně jiný!...Takže né jenom že to posrali s tím že už tam nebudou Ashley, Zac, Vanessa atd. ale teď vyhodí i ty 3nováčky...Tak to přece už nebude HSM ne? *9*
    • Re: Matt už tam nebude..:(

      to je fakt mě to taky sere to je vazne děsny já Zaca zbožnuju i jiny ale doufám že tam budou alespon Corbin Lucas a Monique. *9*
    • Re: Matt už tam nebude..:(

      Ono to bude prej uz nebude od Kennyho Ortegy
  • spekan

    ploosim

    nema tu nekdo plakat Vanesy Hudgens nebo Ashley Tisdale nebo neco z HSM za plakat Lucky Vondrackove nebo ewy farne??pokud ano tak mi napiste do vzkazu *5*
  • Ashley tisdale

    nebo Corbin blue odepiste prosim *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit