Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mi vysvětlete, jak je možné aby byl HSM4, když už vyšli školu? *7*
  • uz aby to bylo a jestli nebude tak je tam uskrtim a jestli tam nedaj puvodni herce tak to je hodne velka skoda za to jim zlamu ruce :-)
  • ¨jestli tam nebudou vanessa a zac e¨fron tak to ta 4 nebude fono prptze vanessa a zac efron tysou zakousnuti moc mi verte
  • kleo96

    hsm4

    určitě hsm4 bude lepší než hsm3 ten byl nudnej ale předchozí byli lepší. *16* *4*
    • muhi

      Re: hsm4

      V HSM 4 nebudou ti které tam byli doposud *16* jen sharpay ... A bude to blbý .. hsm 4 bez všech které známe není hsm *13*
      • Re: Re: hsm4

        Vy jste trapáci.....jeden říká to a druhej zase to.....HSM4 by bylo dobrý jako ty předchozí 3.....a měla by tam hrát jenom ASHLEY TISDALE.....sice to nebude to pravé ořechové ale aspoň tam z nich bude hrát někdo.....VANESSA těhotná není......se ZACEM žádnou svatbu nechystaj.....NEČTĚTE MOC BULVÁRY!!!!!. *8*
        • Re: Re: Re: hsm4

          měli by tam hrát všichni.A muzikál ze střední 4 nebude takže všeci co si to myslí jsou blbí.
    • sharpay1995

      Re: hsm4

      Co já vím tak ve 4 už nebude hrát Zac, Vanessa, Ashley, Lucas a Corbin....takže to mude o nišem!!!!!
      • Re: Re: hsm4

        neini jistý že tam hrát nebudou,možná jo
      • muhi

        Re: Re: hsm4

        souhlasim s tebou
    • komunista1998

      Re: hsm4

      hsm4 bude urcite nudnejsi *5* *5* *5*
  • pavlusqa

    Selena Gomez

    Říká se nebo aspon říkalo že by mohlo v HSM4 hrát pár disney star napr Selena Gomez me by to moooooc potešilo *4*
  • lissi117

    hsm4

    HSM bes Baby V. Nessy a bez Zaca??? - To už nebude HSM!!!!!!!
    • v.a.

      Re: hsm4

      ty lissyO4 bez te gabriely to bude lepší já ji nemám ráda *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a Sharpay Miluji*4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muzikál ze...Z vysoký??

    Muzikál ze strední se to jmenuje protože jsou na strední,ale jak by se mel jmenovat další díl?Muzikál z vysoký?Práve proto to bude o necem jinym.Ale tak uspesný jako predchozí 3 díly to nebude.To rozhodne ne.
  • Ashley tisdale

    Hele nevi tady někdo jestli tam hraje Ashley tisdale? *7*
    • jeri

      Re: Ashley tisdale

      jj hraje tam Sharpay!! *3*
  • p.petulkaa33

    .........

    super bude i HMS 4 ale koukám že vtom nehrajou původní herci třeba jako Vanesa Hudren a Zack Efron a ti další herci no doufám že tam budou hrát protože je tak skvěle jako oni vůbec nenahradí
  • miss-janule

    miss-janule

    doufam ze tam bodou hrat puvodni herci.nevite kdy to budou davat v televizi *15* *15* *1* *1* *3* *4* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit