Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vercaverca0123

    já verca

    Tak to je hustý....bude i 4 díl!!!! ale nekde jsem slysela ze uz tam prej nebudou hrát Vanessa a Zac je to pravda?? *7*
  • HSM 4

    4 prej bude jeste lepsi akorat tam bude pry hrat jen uz Ashley a novy herci..
    Skoda
  • pavlusqa

    Selena GOmez v HSM4

    Povídá se zhe Selena Gomez by si mela ve filmu zahrát new Sharpey *4* Tak jsem teda zvedavá jestli tam bude
    • Re: Selena GOmez v HSM4

      dej uz s tou tvoji selenou pokoj a nena hradis sharpay nejakou selenou tak zavri zobák
      *8*
  • HSM

    hej sry ale myslim zhe 4 uz nebude ale jesi jo tak to je blbi kdyz tam nebude hrat zac,van,...atd...takze jesi bude bez nich tak plo me to uz HSM nebude!!!HSM je jen s van,zacem,ashley...atd...!!! *14*
    • Re: HSM

      pro Lusy: jj máš pravdu,4 už nebude taková jako první 3 díly.
  • rriikkyy

    O HSM 4

    Takže, v HSM 4 nebude van, zac, corbin, monique a možno aj lucas, ale určitě tam bude ash *14* a možná taky zacův mladší brácha Dylan, jo už to nebude jako to bylo ale zajímalo by mě kolik dílu ete bude *1*
    • ivetka936

      Re: O HSM 4

      Mluvili o tom na youtube.com asi před půl rokem, kdy ještě nic nebylo jisté. Má to nést název roky na vejšce, takže Zac s Van se tam objeví, sice minimálně, ale objeví. Má se to soutřeďovat právě na nové tváře ve trojce. Uvidíme.
      • Re: Re: O HSM 4

        Takze vis na 100%..ze se tam Zac a Vanessa a chad a tyhle vsichni co byli v 1,2,3 objevej jo??..proste tech 6..a s pianistkou 7 jo vsichni tam budou??
        • ivetka936

          Re: Re: Re: O HSM 4

          Teď bylo, že Van ve 4 nebude, ale Zac by tam hrát měl, stejně tak Ashley, Corbin, Monique, ale další nevím. Jo a "Troye"táta.
          • Re: Re: Re: Re: O HSM 4

            ja si myslim když ve 4 nebude hrat Vanessa Hudgens tak ani Zac Efron .
  • HSM4

    JaKoO HSM4 BuDe Ae NeBuDe TaM VaN AnI ZaC..!!Ja To wiM Na 100%ZnÁm Se S MILEY CYRUS..!!!!!PÍŠU SI S NÍÍ!!!
    • kacenka1jb

      Re: HSM4

      co ty si pises z miley??a pres co?
  • ivetka936

    HSM4

    Teď jsem se dívala na HSM 4 ve všech jazycích a tam jsem se dočetla, že HSM 4 se teprve píše a není ještě jistě, kdo tam bude hrát
    • parket..a

      Re: HSM4

      vole co kecáš jak ses na to mohla dívat když to ještě není natočený??? *8*
      • ivetka936

        Re: Re: HSM4

        Dívala, mělo být v uvozovkách, jako, že jsem dala do vyhledávače HSM 4 ve všech jazycích a z toho mi vylezlo, že se teprve HSM4 píše a že není jistě, kdo tam bude hrát. Ale teď jsem četla, že tam nebude určo Van, ale Zac tam prý hrát má, stejně jako Ashley.
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky! Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • denda88

    hsm

    http://www.youtube.com/watch?v=JO_O ir72EDs&eurl=http://www.inquisitr.c om/13881/high-school-musical-4-spoo f-trailer-zac-effron-is-a-dog/

    Video hsm4
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • Re: HSM v ČR

      a jake rok
    • Re: HSM v ČR

      no já jen že toho 2a 3 května one ice hsm . tam nebude ashley van zac atd. ale je budou zastupovat nějaký krASOBLUSRAŘI a v pardubicích je to samí...... *13*
      • sharpay1995

        Re: Re: HSM v ČR

        Jo přesně tak!!!Ashley, Zac, Vanesa a ostatní herci z HSM sem jen tak nepřijedou!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit