Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vashley

    ??? nechápu

    Hej lidi,nic prosti ale já vás totálně nechápu... vy máte ve fan clubu HSM 4 o kterém ještě nejsou žádné novinky,nic jen velké h****...já vás nechápu.....totálně! *13* *5*
  • HSM 4

    Jooo super...........HSM je super a HSM 3 ....je upe mazec.....už se těším až bude HSM 4 .....jooooooo..... *5*
  • klaris13

    cooooooooo

    MUZIKÁL ZE STŘEDNÍ NEEKZISTUJE CO JE TO ZA BLBINU?????????????? *7* *7* *7*


    *10* *16* *10* *16*

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *5* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: cooooooooo

      Muzikál ze střední existuje, ale neexistuje slovo ,,neekzistuje"
      • Re: Re: cooooooooo

        celkem si jí setřl *1* *1* *1*
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-) *4*
    • Re: :))

      Ty krávo dyt to ještě vubec nevyšlo jak se na to asi chceš podívat...???
    • prochazkovalenkalenka

      Re: :))

      jaště to nevišlo!!!
      *13* *1*
    • Re: :))

      vždyt se to ted nataci tak jak to asi muzes videt uz ted vzdyt tam je napsane rok výroby 2010 *13*
  • Lidi proberte se. Žádná 4 nebude. V roce 2016 sice řekli že hledají herce, ale hele. Je 2019 a není ani trailer. Sama herečka Vanessa Hudgens řekla na svém instagramu, že je na to už stará a že tam rozhodně hrát nebude( pokud něco takového bude). Někdo by mohl říct, že trailer je. Všechno jsou to faky. Všimněte si, že je tam vždy( název videa nebo popisek) buď fan made nebo concept. Obojí znamená, že je to jen od fanoušků, kteří se nudili. Samo Disney uvedlo, že hledají naprosto nové tváře, a že žádná tvář co už známe tam nebude. Pokud se ptáte proč to Disney trvá tak dlouho... chtělo si jednoduše udělat reklamu a tak nahlásilo nový film jejich nejúspěšnější série filmů. Už jen to, že tu někdo psal už před 8 lety jak se těší, vypovídá o tom, že ten film prostě nebude. přes osm let natáčet film a nevydat ani trailer? To nedělá ani Disney.

  • VYHRAJTE HSM!

    vyhrajte!

    http://shy-monca-zohov a.blog.cz/0909/soutez-o-hsm

    vyhr ajte originál tašku přes rameno s hsm!
  • erika728

    ...

    to jsem zvedava, jestli to je pravda, ze bude i 4....
  • pani-rapperka

    :)

    hááh doufejme ať ho nenatoči *15*
  • blbost

    Tohle není pravda nic takového se nechystá a ani nebude je to taková blbost jako kdyby se měla natočit 11. serie Přátel! *15*
    • Re: blbost

      4 už je Viva High School Musical Mexico to je čtverka
      • tulissek

        Re: Re: blbost

        ne není- viva high school musical mecixo není pokračování! *7*
    • Re: blbost

      jo,a narozdíl je to muzikál ze střední,a 3 dílu šli přece už na vysokou. ale budiš třeba to bude *7*
  • HM4 bez hlavní čtverky..

    Sice ještě není rozhodnuto o tom jestli se bude natáčet nebo ne a je jasný, že ani jeden z šestky hlavních postav tam ani jedna nebude! Čtvrtý díl se měl točit kolem nových prváků. Proto ani Zac neví jestli čtverka bude nebo ne. Nebude v ní! Mno.. možná nějaká malá role, ale jinak nic!
    • Re: HM4 bez hlavní čtverky..

      Pardon prosím tě, ale musím se tě zeptat. Ty jsi nějaká příbuzná nebo přítelkyně Zaca, že v tom máš takový přehled? Neber to prosím jako urážku, já to tak rozhodně nemyslím. Jen mě prostě udivuje jak to víš? *1* *4* *1*
      • sarda

        Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

        Zac s Vannesou prohlásili,že 3. díl HSM pro ně už skončil. Takže HSM 4 můžeme čekat s jiným obsazením herců a co jsem se dočetla,znovu od začátku.... *9*
        • Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

          V ukázkách csem viděla větčinu a hlavně ež (zac efrom) v tom bude mít auto nehodu z náký párty a alihy tithe tam bude také a čičavou
          • Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

            to je míchanice filmů...ta autonehoda je z filmu Znovu 17 :D
      • Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

        stačí si to přwčíst vbulváreh :-) někdy to zkus, sice tomu nevěřim ale píšou že Zac nic neví ale 4 bude a hlavní role patří těm dvoum novejm ze 3 Rakeťák a ta pomocnice Sharpey
        • Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

          OK. Já taky už něco četla, ale kdo by věřil bulvárům *3* Navíc co by to bylo za HSM bez šestice hlavních postav? Myslíte, že to stále bude ono?
          • vashley

            Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

            Přesně. To je jako by byl harry Potter bez Harryho, Rona, Hermiony, Ginny, Voldemorta.. a Stmívání bez úpíru a vlkodlaků *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

              Njn ale taky sem viděla ukázku a fakt tam už nehrajou hlavní role Zac s Vanessou, ale ty prvácí.. tak dyť by to bylo furt dokola, tak se rozhodli napsat novej příběh, no ale na stejnej způsob..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit