Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej filmík

    to je prostě mrtě film...už jsem přečetla všechny 3díly a těším se až vyjde ten 4...je to vážně strašně zajímavý a na film určitě půjdu...je to prostě mrtě a Robert (edwart) je vážně k sežrání *14*
  • Moooc se na to těším

    Mooooooooooc se těším jk na Nový Měsíc tak na Zatmění a Stmívání se viděla je to ten nejlepší nejromantější film který sem kdy viděla . dívám se na ten film každej den na pc je to bomba a taky doufám že se Robímu nic nestane je to ten nejsladší a nejhezčí koucurek co sem kdy viděla je prostě k sežrání.... boreček nadevše... at sou ty dva filmy natočený to musím prostě vidět *14* *14* *14* *4* *15*
    • Re: Moooc se na to těším

      cauky neví nekdo jak si stahnout stmivani do pc zdarma?pls napiste mi na e-mail dyby nekdo vedel:green-day-ka@seznam.cz *3* *1* *14*
    • Re: Moooc se na to těším

      omg...xD Kdyby nebyl Robíí tak úžasnej na ten film bys nešla viď?:D Miluju tenhle způsob myšlení
    • Re: Moooc se na to těším

      JJ fakt super filmík a Roberta naprosto žeru, ale jen nevím kde je na PC filmík, už sem ho sice videla 2krat v kine ale stejne, tak jestli nekdo ma nejakj tip tak prosim napiste *7* *4*
      • Re: Re: Moooc se na to těším

        Drobnej nepatrnj detail.. Nejspíš mluvíš o Stívání páč NM se ještě pomalu an nezačal atáčet...xD
  • matty-love

    jej §

    jej už se na to mrtě těšímm !! ,,,viděla jsem stmívání a chci vidět dalšíí !! *15* *15* *15* *15* ..hlavně at tam je robert patinson jinak to bude na hovno *10* ....to je fakt nejlepší saga kterou jsem kdy viděla !!! *15*
    • Re: jej §

      Mno tak Robert se tady v tom filmu objeví na začátku a nakonci... a možná občas v Belliých vzpomínkách, ale to je tak včechno...xD *3*
  • to bude super film!!

    to bude super...jako Stmívání!! A zatmění bude taky supeer!! xD *15* *15* *15* *15* *15* *14*
    • Re: to bude super film!!

      no jo, ale co když robert pattinson (Edward Cullen) umře např. při auto nehodě a Edwarda bude hrat nikdo jinej..... jo ja jsem to viděl 6 krát. a je to uple nejlepší !!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* to nesmí!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *1*
      • Re: Re: to bude super film!!

        Ahojky!! Lidi Stmívání jsem viděla asi 25x a nevadí mi to... znám nazpamět titulky i nějaký věty v aj... kdo ještě neviděl... mám to na lidech na profilu... hejhalovak@seznam.cz někde to tam najdete... *1*
      • Re: Re: to bude super film!!

        No tak pro NM by to, že ho přejede auto nebyla zas taková tragédie.. přece jenom tam toik nebude:D Ale naštvalo by to to je fakt.. jako umírat at nezkouší...xD *5*
        • Re: Re: Re: to bude super film!!

          Omg...
          Proč by měl jako umírat? Jdi s tim do temných míst, buď tak laskav...
          • Re: Re: Re: Re: to bude super film!!

            prvni at dotoci filmiky a pak at se da na nebezpecny sporty... *1* *1* *1*
      • Re: Re: to bude super film!!

        ahoj...já ho taky zbožnuju..sice jsem stmívání ještě neviděla..ale znám ho z HP.... a tam hraje taky moc hezky..je to můj nejjjj herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit