Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 19:40
1894 příspěvků

Poté, co se Bella (Kristen Stewart) zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem (Robert Pattinson) a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jéé,dneska dává druhý díl stmívání teda Twilight sága:nový měsíc.Už se moc těším *4*
  • Riley Biers byl přece až ve třetím dílu!
    • HM ano to byl;)
      New moon je dobrý díl ale twilight je lepší!!!
  • http://www.facebook.com/photo.php?fbid=487336374639911&set=a.487322827974599.112115.350407378332812&type=1&theater ahojky jestli líbí lajk,je to do vánoční soutěže s twilight :)
    děkuji mockrát :) *14* *14*
  • všechny díly STMÍVÁNÍ jsou skvělý ale nejvíc ses těším na druhou část čtvrtého dílu moc moc miluji STMÍVÁNÍ doufám že všichni mají rádi STMÍVÁNÍ jako já* *14* *14* *14* *3*
  • Edward je takovej ten typickej "princ na bílém koni".No ale ta Bella mi přijde ve 3 díle sobecká.No kdyby kvůli mě umíralo tolik lidí, teď mislym tu armádu upírů na jednu stranu to byli lidi.Asi by mě to mrzelo vím že s tím už nešlo nic udělat, ale mohla alespoň projevit nějakou lítost.Ale to je jen můj názor.
  • Kronoss1
    http://www.youtube.com/watch?v=vs_umPDNQZw

Výborná recenze, hezky výstižná. Kdo neumí anglicky, tak se ani nesnažte.
  • A v zatmnění to nadabovaly tak,že Edwardowi řikaj Edworde..... Ale jinak jsem taky bláááááááááááázen do TWILIGHT SÁGY *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja Edwarda i Roberta miluju já mám od twilight všechno knihy, filmi, povlečení i krit na mobyl větší blázen do twilight není *1* *1* *1* *1* *1* *2* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Kronoss1
      Očividně máš i pětku z českého jazyka.
    • a co třeba tetování vlků/vlkodlaků máš *3* jestli neee hrubej nedostatek *2*
    • Hm, to si jen myslíš. Já jsem taky do Twiling úplný blázen, pořád se na to musím dívat na notebooku. Hlavně v pátek, kdy si Twiling pustím o půlnoci. Jsem blázen co???

*3* *3* *3* *3*
  • ahojky teď práve čtu knihu a musím říct,že ze stmívání sem byla více zklamana,tam mohli dát více detailů na jejich lásku a poznání... a bylo to troška pozměněný,ale nový měsíc mně docela překvapil sice jsem teprva v půlce,ale více méně daly do filmu i ty detaily nějake... sice ne moc,ale lepší jak stmívání *4*
    • souhlasím, jen mě mrzí, že do filmu nedali jak mu říká, že ho vídala.
  • Jacob se mi líbí Edward není špatný ae ja se tady nebudu vykecávat prostě jdu k věci nejlepší film *1* a na 4 už se vážně moc těším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit