Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosíííím!!!

    Lidičky, prosím Vás, kde by se dala stáhnout ta písnička(ukolébavka) co hrál Robert(Edward) na klavír. Snažim se ji najít, ale nikdy nenajdu přesně to, co hrál v tom filmu..Díky moc
  • sucharek

    Stahování

    Kdyžtak se da celej film v cestine a celkem dobry grafice stahnout tady: http://ulozto.cz/5037290/twilight-2 -scifi-horor-cz.avi *1*
  • granger.hermiona

    New moon

    Dabing není kvalitní ale to není vždycky u filmů ze zahraničí.Nebo jo? *13* Jinak je dabují stejní dabléři jako v předešlém díle.I když trochu jinak to se musí uznat.
    • your-darling

      Re: New moon

      jo,ale je to horší než Stmívání a navíc Esmée a Emmetta mluví úplně někdo jiný..a je to děs..Emmettův hlas zní tak nějak moc dospěle a Esméin zase jako by jí mluvila náctiletá holka..
      Takže fakt nwm.... *13*
      • Re: Re: New moon

        jo ten emmett je hroznej...ten hlas se k němu vůbec nehodí a zní to tak nějak úchylně *9*
        • your-darling

          Re: Re: Re: New moon

          zní to fakt hrozně,ale oproti Esmé je Emmett ještě dobrej..když má chlap hrubší hlas tak to ještě jde,ale když dají pětatřicetiletý herečce hlas jako od sedmnáctky tak je to trochu trapný...
          • lucik188p

            Re: Re: Re: Re: New moon

            to je fakt ten hlas Esme je strašnej
  • elle77

    ééh

    Jéžiš, na new moon přece navazuje eclipse...
    • new moon

      to je snad jasny vzdyt vsechno na sebe nadvazuje *7*
  • Next stories

    Zdravím všechny lidi, upíry i vlkodlaky... *1* . Pokud byste si chtěli, než vyjde Další kniha (tím myslím Bree Tanner :D)přečíst nějaký krátký fan fictions, tak utíkejte na www.nextstories.webnode.cz. Je to normálně z pohledu Belly a navazuje to vooolně na New moon. Have fun!!!
    *4*
  • jackie28

    New moon

    už jsem konečně ten Novej Měsíc viděla,vono to je tak dojemný já u toho řvala jak malá *9* už je to i s českým dabingem takže jsem nemusela číst titulky *3* ráda bych si to ale s Bellou vyměnila:teda až na ten bolestivej rozchod a vše kolem něj,ale takovou líbačku s Edwardem bych brala *14* *14* *1*
    • žejo já taky *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • barunqa111

      Re: New moon

      ja u toho tky brecela jak u knizky tk u filmu hrooooozne dojemny *14* *14* *14*
    • your-darling

      Re: New moon

      jestli si to viděla jenom nadabovaný tak si to ještě sežeň anglicky,protože dabing nehorázně zkazili...Anglicky je to takový přirozenější... *3*
      • jackie28

        Re: Re: New moon

        JJ OKÍ SEŽENU *1* *1* *1* aspon uslyšim Roba jakej má hlas *1* *1*
        • your-darling

          Re: Re: Re: New moon

          má krásnej hlas to mi věř... *14* *14* *14*
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: New moon

            já vím že má krásnej hlas stačí když jsem viděla Harryho Pottera 4 v angličtině a ještě jsem slyšela Robovo písničku Never think-ta písnička mě dokonale uspala:) *1*
  • :-* :-*

    tak sem si rikala ze nadapovat to hur nez jednicku neni mozny ale evidentne sem se zpletla! :-D valela sem u toho lochy jak svina :-D no hustyy :-D ja z toho furt nemuzu! ten hlas Alice! :-D film uplne zkazili *5* *16*
    • barunqa111

      Re: :-* :-*

      ten dabing je fakt hroznej a s alicí mas pravdu ploste dabing pos... *8*
  • kikri

    čeksy online

    ahojky konečně je česky online nový měcís......
    http://filmy.kinotip .cz/
    a pak si vyhledáte nový měsíc,nebo najdete v kategorii horory......
    • nika-nika

      Re: čeksy online

      hele ja na to na tyhle strance koukala a jde se na to koukat jen 75 min proc???
    • kikri

      Re: čeksy online

      a nebo si napíšete do vyhledávače
      filmy.kinotip.cz
      • pigi.kajinka

        Re: Re: čeksy online

        ale nadabovane je to fakt desne radeji zustanu u originalu na ten nic nema
        • your-darling

          Re: Re: Re: čeksy online

          strašně nadabovaný,to je pravda..na to nejsou slova..takhle zkazit tak dokonalý film... *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: čeksy online

            tak si přečti knihu-když ti dabing u filmu vadí *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: čeksy online

            no nadabovany je to dost spatne a kdyz to poznam i ja tak to je fakt hruza kdyby aspon nechali ty sami dabery tak by to znelo dobre ae tohle je des
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: čeksy online

              to je taky fakt,ale oni kolikrát změnili celý text a to už je moc...malý nesrovnalosti bych pochopila,ale tohle bylo fakt moc...radši v angličtině než vidět zkaženej film.. *16* *16* *16*
          • kikri

            Re: Re: Re: Re: čeksy online

            no učitě lepší než ho neviděl vůbec......
            a na internetu se dá stáhnout....a je to originální.... *4*
  • nový měsíc česky online

    ahojky...konečně je nový měsíc česky ke shlédnutí......... to je odkaz http://filmy.kinotip.cz/twilight-sa ga-novy-mesic-2009/ *3*
    • Re: nový měsíc česky online

      tamta adresa co jsem vám psala nejde takže tahle jde.....
      http://filmy.kinotip.cz/t wilight-saga-novy-mesic-2009/
  • Nej polibek

    Nový měsíc opět vyhrál cenu za nejlepší filmový polibek. Přesněji Rob a Kristen. Rob a Kristen opět chtěli polibek zopakovat, ale Kristen byla opět proti. Její omluva zněla "Prostě to nejde!" Když ale Kristen odcházela z pódia, Rob si ji chytl a políbil ji. Dobře ty, Robe *15* *15*
    • your-darling

      Re: Nej polibek

      jo to sem viděla..byla to celkem prča...New moon vyhrál i nějakou cenu za film,ne??
      Ale to stou pusou..to nemělo obdoby... *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit