Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • darkdragonfly

    Nesmysl 5

    nechcu nějak nasazovat...chápu, že sou lidi co se jim to líbí..kromě sebe vlastně neznám nikoho jinýho co by to neměl rád...Prostě můj názor. Please, respekt.
    • your-darling

      Re: Nesmysl 5

      miluju twilight sagu,ale je fakt,že ten příběh je naprosto nemožnej...I když pominu upíry a vlkodlaky,neni možný aby měl někdo takový štěstí jako Bella.Z jedný strany to smysl nedává,ale když se na to člověk podívá ze strany holky,která,příklad,hledá naději a nejde ji v tomhle tak je to OK...
      ale neni možný takovej život a vztahy mít..
      takže v jednom s tebou vlastně souhlasím... *9*
      • dark.memory

        Re: Re: Nesmysl 5

        A přesně w tom to je..je to nemozny ten pribeh jak fantazy jak swina tohle se nikdy nestane a proto se to wsem tak moc libi protoze je to neuweritelne skweli a kazdej by to chtel prozit..ale taky se mi to libi;)
        • your-darling

          Re: Re: Re: Nesmysl 5

          Jo to je taky fakt.
          Lidi teď mají skoro všechno a přirozeně chtějí to,co nemůžou mít...
          • Re: Re: Re: Re: Nesmysl 5

            Jo máte pravdu,když se to vezme z jedný stránky tak je to v podstatě nesmysl ale když se to vezme z té druhé stránky je to film a je to naprosto originální,např.v jakým filmu o upírech jste viděli že upíří můžou na slnce?nebo se dají zabít kolíkem do srdce?naptosto ve vešch filmech o upírech,ale tohle je prostě originální.I když jsem taky docela velká fanynka Stmívání,tak mi přinde hrozně směšný,jak je v knížce vždycky že Bella nemůže dýchat,že se soustředí na dýchání,nebo jak furt omdlívá,to ž mi přinde dost blný,ještě že ve filmu to tak není *1* *1*
  • darkdragonfly

    nesmysl 4

    (p.s. navíc, když to belle řekl asi po měsíci, tak to totálně ztrácí váhu..kydž ji ani ještě nezná a říká že ji miluje, nemůže pořádně ani ocenit jaká je, protože to ani nemůže vědět, když ji zná chvíli..Takže sou to planý kecy...ale o tom tahle knížka je:) zalíbit se puberťačkám, které spolknou všechno, co se jim nasype pod krk a nemusí přemýšlet nad tím, proč do sebe všechno trapně zapadá, proč bellu každej nesmyslně obdivuje, nebo ji závidí, když nená důvod, proč si tam každej najde svoji drahou polovičku nebo proč bella pořád omdlívá aby ji mohl pořád trapně zachraňovat..)
    • Re: nesmysl 4

      Naprostá pravda!!!!!!!!!!!
    • hanyy.pink

      Re: nesmysl 4

      :-D Ale o tom to je,alespoň na chvíli uniknout realitě naše všedního života...A prožívat život někoho jinýho aspoň v knize...Odreagovat se,pustit uzdu fantazii a snít,vždyť to je to jediný co nám dnes už nemůže nikdo vzít...Sny.
      • darkdragonfly

        Re: Re: nesmysl 4

        Jo to máš pravdu..Ale zrovna já potřebuju snít o něčem, co je kouzelné . A ne prostoduché. Něco co tě uchvátí a ne unudí. Něco co nečekáš, a ne co stranu za stranou víš jak to bude pokračovat.
        • your-darling

          Re: Re: Re: nesmysl 4

          tak to je zase o vkusu,že jo..
          My chceme romantický a zamilovaný příběhy..ty holt něco nijého...
          *4*
  • darkdragonfly

    nesmysl 3

    Kromě toho, že má dobrý auto a je gantleman na něm není nic co by mě k němu táhlo...Tuctovej týpek. Bella je ještě horší trucovitá holčička. Chová se jak pětiletá trapně trucuje a je strašně obyčejná)ale apon se v ní každá holka svým způsobem shlídne a uvěří tak víc ději, protože v pozici belly vidí sebe a může v klidu snít) nebuu už se moc dál rozepisovat, zabralo by to nejmín 10 stránek..Už vidím ajk do mě někdo valí - vůbec si to nepochopila! nebo zalez blbá krávo! nebo taky tak to není! ale věřte mi - je to tak, za pár let asi na to možná uděláte svůj valstní názor a ne to, co četet v joy, bravíčku, nebo co vám řekly kámošky na blogu a ve třídě a dojdete na to, že na klukovi není hlavní to, jestli je nebo není krásnej a jestli vám donekonečna říá jak vás miluje...
  • darkdragonfly

    nesmysl2

    !Bela říká, že mu bud věrná až za hrob a hned se zamiluje do jinýho..To jak se tam všechno navzájem páruje, aby náhodou nikdo nezůstal sám a to, že Jacob bude chodit s dcerou belly a eda mě bylo janý hned, jaksem se dozvěděla, že nějakou budou ít. Slyšeli ste někdy bellu říkat, jak je ed hodnej, vtipnej milej..? játak možná 5x za celou sérii...Jinak pořád jak je neodolatelnej, krásnej, silnej, blablabla...Jediná zajímavá tam byla Rosalie, ale nakonec se to taky pokazilo, když tam autorka začala moat ževlastně chtěla eda...Trapas. Já bych ho nechtěla.
    • jackie28

      Re: nesmysl2

      s tou Bellou máš pravdu,slibuje jak bude Edovi věrná a potají nabaluje někoho jinýho.Byl to zajímavej nápad napsat takový knížky,ale je to moc přeslazený a neni to reálný
  • darkdragonfly

    Nesmysl1

    Vím, že se mnou tady nikd souhlasit nebude, ale když je to diskuse,a ne "milujeme stmívání a spol." tak sem svůj názor napíšu...
    Nevadí mi, že to není až tak komplikovaný, miluju komedie, omantický povídky...Nepotřebuju jenom pořád filozofickýý díla..
    No děcka - děs. Jako ani by mě tak nevadil film, ani jeden, ani druhej, protože nic lepšího se z toho možná ani vykřesat nedalo..Přdloha je děs! Knížky sem četla 3 a vůbecs se mi to nelíbilo a strašně mě to zklamalo *9* myslela sem jaká to bude bomba a těšila se na to, ale ...zklamaná je slabý slovo. Nevěřila sem tomu ani řádku, primitivní charaktery, primitivní zápletky, ale to by až tak nevadilo..Ale celá pointa a vyuzlení!!
  • no tak bude líp..

    tak samozřejmně,že se i já se těším až to bude v češtině,ale po pravdě až tak mi to neva.V originále to není špatné a pokud někomu angličtina něco říká..no problem..Někdy ten cz dabing není úplně to pravé ořechové...jinak jsem zvědavá jak zpracovali 3 díl ságy...knižní předloha se mi jevila dost dobr á a četla jsem jedním dechem...skoro...Je to fakt supr!!Victorie bude tvořit nové upíry a Edward a Bella řešit problémy s vlky...zkrátka je se na co těšit,opravdu*3*
  • DVD

    Ahojky, nevíte někde kdy má vyjít DVD New Moon tady u nás? Když jsem ho dala do vyhledávače tak někde píšou že 20.4.2010 nebo 24.4.2010 nebo v květnu někde až koncem června...Nevíte někdo kdy teda? *7*
    • vrtulka

      Re: DVD

      psala jsem do společnosti BONTONLAND která prodává CD a DVD a kde si vše většinou kupuji a odepsali mi, že předpokládaný prodej u nich je konec června *9*
      • your-darling

        Re: Re: DVD

        to je strašně dolouho.. *9*
        • Re: Re: Re: DVD

          tj... i jsme přemejšlela, že si to přes internet obědnám z anglie ale to je bez čz titulků a angličtinu zas tak dokonale nezvládám..i když spoustu rozumim ale některý věci moc nn...
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: DVD

            to by problém nebyl..já to znám tak nějak nazpaměť i anglicky,ale ...:-(
          • Re: Re: Re: Re: DVD

            To je další možnost ale rači si počkam já když se na něco dívám v ajine tak moc nerozumim většinou jen pulce vety *1*
      • Re: Re: DVD

        až? to nevydržim.... *9*
  • veja-lip

    film

    Prosiem vás nemáte někdo stránku kde si můžu na New moon podívat??
    Prosím NECHCI megavideo
    • mileycyruska

      Re: film

      si to stahni na uloz to.cz
  • your-darling

    scénář

    Tak mějak mě to popadlo a chtěla semna netu najít scénář a nepovedlose..
    nemáte nápady na nějakou stránku,kde je New moon nebo alespoň twilight??
    DÍK...
  • Ahoj

    Ahoj navštivte newmoonpage.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší