Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • carbonella

    new moon

    Jo davejte si bacha na ulozto.cz je tam sice napsano ze je to New moon CZ dabing ale ve skutecnosti to tam davaji podvodnici co si tim nahrabavaji prachy jen kdyz na to kliknete. *9*
  • new moon

    Krásný filmy.... stmívání i nový měsíc...dlouho se mi tak žádný filmy nelíbili už se hrozně těim na zatmění *14* *15* *15*
  • herec

    Ahoj mám takovej dotázeček nevíte náhodou někdo jméno herce který hraje Jareda? *7* jednoho z těch vlkodlaků, kteří dovedou Bellu k Emily...je to ten co říká "mluv za sebe" když ten druhej řekne "my nekoušeme.." *3* *1* celkem by mě to zajímalo ale tady to není. No jinak Twilight Saga je faaaaaakt super... *14* knížky sice nemám a nečetla sem je ale snad se k tomu někdy dostanu... *14* *15*
    • joliett

      Re: herec

      Jareda hraje Bronson Pelletier

      http://www.osobnosti.cz/bronson --pelletier.php *3*
    • Re: herec

      ahojky bohužel newím, ale k těm knížkám se dostan jsou moc krásné...ted akorád čtu zatmění a celou tu sadu čtu už po nikoláté...:D
  • terysek...

    kino

    ahojky byla jsem na new moon v kině a bylo to uplně úžasný, bylo to víc hororový než stmívání, al stejně jsou oba dva díly nádherný. *4*
    • Re: kino

      jjj to jj ale kde si byla v kine vzdyt uz to nedavaj??
      • terysek...

        Re: Re: kino

        jj dávaj dávali to minulý týden v Praze na Černym mostě.
  • natshqa

    fanatyk

    for: roozarkaa jj to já taky já sem rovnou fanatik .jj toe škoda
  • rozbresk

    ale 3 díl je robresk *4*
    • vrtulka

      Re: rozbresk

      3. díl je Zatmění, 4. díl je Rozbřesk *3*
  • new moon

    ahoj,prosím neví někdo kdy tento filmík má vyjít na Dvd,prosím odepište a předem díky za odpověd :) *4*
    • Re: new moon

      ale da se stahnout na uloz.to *3*
      • dark.memory

        Re: Re: new moon

        ale ne cesky nadabowany.. *8*
        • nik011

          Re: Re: Re: new moon

          jezs cesky dabovany to je fakt hrozny!!!, no jak chces
          • Re: Re: Re: Re: new moon

            a taky to hlavně ještě nadabované není....
            • Re: Re: Re: Re: Re: new moon

              nejradej bych zabila toho,kdo vybral herce na ten dabing.nic tak hnusnyho jsem dlouho neslysela.to uz ty nejhorsi a nejdtupidnejsi americky filmy maji lepsi dabing
        • Re: Re: Re: new moon

          njn.. jenom s titulkami..
    • Re: new moon

      Ahojky....dneska jsem četla že obchody ho mají mít na skladě 20.dubna 2010.... *3*
      • vrtulka

        Re: Re: new moon

        fakt? to by bylo naprosto super *3*
        • dark.memory

          Re: Re: Re: new moon

          JJ..takse sem tonekde cetla ze w dubnu..
  • no je to superrr

    tak stále neměním názor.ten film je vážně supr...a těším se na další díly...můžu to vidět několikrát a stejně mě to dostane...pozor nejsem závislačka...škoda jen,že to v běžném životě nejde...potkat edwarda atak různě... *9*
  • ,hjk

    wOW stmívání a nový měsíc jsou nej filmy jaký existujou......moc a moc se těším na 3 a 4díl ve filmové verzi....a na 5 díl v knižní.....a von nový měsíc není namluvenej....to sem nevěděla....ja na něm totiž nebyla v kine pže sem byla na dovolený v řecku....ale četla sem ho.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jo a nevíte kdy bude v kině 3 díl???????????protože mi 24.března jedeme na dovolenou a přilétáme až 9.dubna....jedeme na havai
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vrtulka

      Re: ,hjk

      3. díl Zatmění jde do kin 1.7.2010 *3*
    • Re: ,hjk

      někdy v červenci
  • ,hjk

    wOW stmívání a nový měsíc jsou nej filmy jaký existujou......moc a moc se těším na 3 a 4díl ve filmové verzi....a na 5 díl v knižní.....a von nový měsíc není namluvenej....to sem nevěděla....ja na něm totiž nebyla v kine pže sem byla na dovolený v řecku....ale četla sem ho.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jo a nevíte kdy bude v kině 3 díl???????????protože mi 24.března jedeme na dovolenou a přilétáme až 9.dubna....jedeme na havai
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • dark.memory

      Re: ,hjk

      Zatmeni by se k nam melo dostat do kina kolem 1.7 2010, tak sem to nasla na netu ael sadn meli prawdu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší