Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jupii

    adelinka00- ulož.to.cz!!! nejlepsi na tom filmu je jacob :-d *14*
  • mysak.kol

    jste skvělí

    fakt se na to těším, ten balík bude nej...ted ještě, jestli každý napíše svůj text, nebo se dohodneme na stejném a zbytek bude jen třeba PLEASE COME TO THE CZECH REPUBLIC ROBERT... nebo tak nějak. Samozřejmě podpis. co?
    fakt se na to těším. Jsem zvědavá jak to dopadne.
    s těma penězma do obálky to není blbý, protože ta osoba, která by to poslala, by se asi nedoplatila. nevím, kolik by nás bylo, a hlavně kolik by balík vážil. je to na kg, takže toho moc nerozpočítáme. co s tím
    • luxacek

      Re: jste skvělí

      hele ten nápad s balíkem je fakt cool... jste skvělí...jo a víte jistě že se bude točit 4ka když ještě není nadabovana ani 2ka a 3ka neni natočená???jen se ptám tak se nezlobte prosím... *14*
    • Re: jste skvělí

      A nezapomente to poslat do Vancouveru. Znáte adresu??? Protože jestli to poslete do londyna tak se asi nedockate *15*
      • mysak.kol

        Re: Re: jste skvělí

        a máš tu adresu?
        • kikines

          Re: Re: Re: jste skvělí

          Můžu se přidat taky ?
        • bellinka

          Re: Re: Re: jste skvělí

          Robertovu adresu am snad kazdej nee???.. *15* *15* *15* Ty wochudak ja bych se odstehovaal nekam daleko a pak zase a pak zase apka zase!=D *15* *15* me by to teda vadilo kdyby kazdej vedel kde bydlim!!...
          • Re: Re: Re: Re: jste skvělí

            to se neposílá na jeho adresu kde byldí,to je adresa na ty dopisy pro něho a pak mu to dovezou,vem si kdyby každej věděl kde bydlí,to by se z toho asi zbláznil každej den by ho otravovali paparazzi atd...
      • -m.a.t.l.a-

        Re: Re: jste skvělí

        Tak jsem si o tom přečetla na diskuzi o Robovi, takže jsem vám přišla říct, že je to skvělý nápad.. *14* *1*
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: jste skvělí

          díky za pochvalu, přidej se k nám *3* *3* *3*
    • deniska-l

      Re: jste skvělí

      ja se taky těšim...ale nwm jestli to rozbali :D...no musime doufat že jo *5* ...jo každa by sme mohli napsat něco jinyho ...a třeba tu jednu větu společnou *5* ...no s těma penězma to bude asi problem teda *9* nwm jak to udělat...aby sme si byli všichni rovni
  • sissul

    "nový měsíc"

    větší konina tady už dlouho nebyla :D
  • twilight111

    Jaj

    Lidičky už jsem ukořistila na blog trailer na New Moon......a ještě videjko z předávání cen MTV Movie Awards za nej film - Twilight....a Best Kiss - Kristen a Rob:) mno a ten trailer je dosti hustíkovej:) kukněte na www.christinefly.blog.cz:( *1* *1* *1* *3* *14* *14*
  • ???

    Nevíte někdo jestli se Bella stane taky upírem ???
    • arejinka

      Bella

      Ve Stmívání visaje Edward Belle z krev s jedem takže se nepromění ale v New Moon nevim to sem neviděla
      • Re: Bella

        Mno a na novej mesíc si počkáš eště dlouho ... a promění se až v Rozbřesku ale nwm kdo jí promění jestli Alice bo Carlisle... bo Edward ... *7*
        • anca.trhla.anca

          Re: Re: Bella

          Ervard jíí promění
      • Re: Bella

        promění se až ve 4 takže v Rozbřesku *4*
    • Re: ???

      ano stane..porodi dceru a zastavi se ji srdce..Edward ji premeni..atd atd ..asi jsem toho rekla az moc *1* *1*
  • twilight111

    další new

    oooooo ahojky i:) tak jsem tu zasejc, abych vás informovala, že access hollywood přinesl nové video z natáčení new moon:) mno a samozřejmě jsem to hned přikutila do blogu, takže kukněte:)
    www.christinefly.blog.c z:) *1* *1*
  • no tak bude líp..

    tak samozřejmně,že se i já se těším až to bude v češtině,ale po pravdě až tak mi to neva.V originále to není špatné a pokud někomu angličtina něco říká..no problem..Někdy ten cz dabing není úplně to pravé ořechové...jinak jsem zvědavá jak zpracovali 3 díl ságy...knižní předloha se mi jevila dost dobr á a četla jsem jedním dechem...skoro...Je to fakt supr!!Victorie bude tvořit nové upíry a Edward a Bella řešit problémy s vlky...zkrátka je se na co těšit,opravdu*3*
  • darkdragonfly

    nesmysl 3

    Kromě toho, že má dobrý auto a je gantleman na něm není nic co by mě k němu táhlo...Tuctovej týpek. Bella je ještě horší trucovitá holčička. Chová se jak pětiletá trapně trucuje a je strašně obyčejná)ale apon se v ní každá holka svým způsobem shlídne a uvěří tak víc ději, protože v pozici belly vidí sebe a může v klidu snít) nebuu už se moc dál rozepisovat, zabralo by to nejmín 10 stránek..Už vidím ajk do mě někdo valí - vůbec si to nepochopila! nebo zalez blbá krávo! nebo taky tak to není! ale věřte mi - je to tak, za pár let asi na to možná uděláte svůj valstní názor a ne to, co četet v joy, bravíčku, nebo co vám řekly kámošky na blogu a ve třídě a dojdete na to, že na klukovi není hlavní to, jestli je nebo není krásnej a jestli vám donekonečna říá jak vás miluje...
  • darkdragonfly

    Nesmysl1

    Vím, že se mnou tady nikd souhlasit nebude, ale když je to diskuse,a ne "milujeme stmívání a spol." tak sem svůj názor napíšu...
    Nevadí mi, že to není až tak komplikovaný, miluju komedie, omantický povídky...Nepotřebuju jenom pořád filozofickýý díla..
    No děcka - děs. Jako ani by mě tak nevadil film, ani jeden, ani druhej, protože nic lepšího se z toho možná ani vykřesat nedalo..Přdloha je děs! Knížky sem četla 3 a vůbecs se mi to nelíbilo a strašně mě to zklamalo *9* myslela sem jaká to bude bomba a těšila se na to, ale ...zklamaná je slabý slovo. Nevěřila sem tomu ani řádku, primitivní charaktery, primitivní zápletky, ale to by až tak nevadilo..Ale celá pointa a vyuzlení!!
  • anca.trhla.anca

    Blog jukni

    twilghtsagastmivani.blog.cz

    *14* *14* Snad se bude líbit *1* *1*
    napište
    • mysak.kol

      Re: Blog jukni

      nějak mi to nejde načíst, ale chtěla bych ho vidět. jenže to fakt nejde.
      • anca.trhla.anca

        Re: Re: Blog jukni

        Plomiň jestli ti to nejde:-D já sem dám odkaz snad to pujde:-D
        http://twilghtsagastmivan i.blog.cz/
        • anca.trhla.anca

          Re: Re: Re: Blog jukni

          http://twilghtsagastmivani.blog.cz/
    • anca.trhla.anca

      Re: Blog jukni

      Je to strašně hezkej blog *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit