Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    Re: New moon

    jo,ale je to horší než Stmívání a navíc Esmée a Emmetta mluví úplně někdo jiný..a je to děs..Emmettův hlas zní tak nějak moc dospěle a Esméin zase jako by jí mluvila náctiletá holka..
    Takže fakt nwm.... *13*
  • Re: buu :´-(

    v klidu-já na tom byla s kámoškama(je mi 13-skoro 14)a nekontrolovali to(v ČR). *3*
  • Re: Re: Re: Re: čeksy online

    tak si přečti knihu-když ti dabing u filmu vadí *7* *7* *7*
  • sucharek

    Stahování

    Kdyžtak se da celej film v cestine a celkem dobry grafice stahnout tady: http://ulozto.cz/5037290/twilight-2 -scifi-horor-cz.avi *1*
  • granger.hermiona

    New moon

    Dabing není kvalitní ale to není vždycky u filmů ze zahraničí.Nebo jo? *13* Jinak je dabují stejní dabléři jako v předešlém díle.I když trochu jinak to se musí uznat.
  • barunqa111

    Re: :-* :-*

    ten dabing je fakt hroznej a s alicí mas pravdu ploste dabing pos... *8*
  • barunqa111

    Re: New moon

    ja u toho tky brecela jak u knizky tk u filmu hrooooozne dojemny *14* *14* *14*
  • elle77

    ééh

    Jéžiš, na new moon přece navazuje eclipse...
  • Next stories

    Zdravím všechny lidi, upíry i vlkodlaky... *1* . Pokud byste si chtěli, než vyjde Další kniha (tím myslím Bree Tanner :D)přečíst nějaký krátký fan fictions, tak utíkejte na www.nextstories.webnode.cz. Je to normálně z pohledu Belly a navazuje to vooolně na New moon. Have fun!!!
    *4*
  • jackie28

    Re: Re: New moon

    JJ OKÍ SEŽENU *1* *1* *1* aspon uslyšim Roba jakej má hlas *1* *1*
  • your-darling

    Re: Re: Re: Re: Re: čeksy online

    to je taky fakt,ale oni kolikrát změnili celý text a to už je moc...malý nesrovnalosti bych pochopila,ale tohle bylo fakt moc...radši v angličtině než vidět zkaženej film.. *16* *16* *16*
  • your-darling

    Re: New moon

    jestli si to viděla jenom nadabovaný tak si to ještě sežeň anglicky,protože dabing nehorázně zkazili...Anglicky je to takový přirozenější... *3*
  • Re: Re: Re: Re: čeksy online

    no nadabovany je to dost spatne a kdyz to poznam i ja tak to je fakt hruza kdyby aspon nechali ty sami dabery tak by to znelo dobre ae tohle je des
  • kikri

    Re: Re: Re: Re: čeksy online

    no učitě lepší než ho neviděl vůbec......
    a na internetu se dá stáhnout....a je to originální.... *4*
  • jackie28

    New moon

    už jsem konečně ten Novej Měsíc viděla,vono to je tak dojemný já u toho řvala jak malá *9* už je to i s českým dabingem takže jsem nemusela číst titulky *3* ráda bych si to ale s Bellou vyměnila:teda až na ten bolestivej rozchod a vše kolem něj,ale takovou líbačku s Edwardem bych brala *14* *14* *1*
  • :-* :-*

    tak sem si rikala ze nadapovat to hur nez jednicku neni mozny ale evidentne sem se zpletla! :-D valela sem u toho lochy jak svina :-D no hustyy :-D ja z toho furt nemuzu! ten hlas Alice! :-D film uplne zkazili *5* *16*
  • your-darling

    Re: Re: Re: čeksy online

    strašně nadabovaný,to je pravda..na to nejsou slova..takhle zkazit tak dokonalý film... *16* *16*
  • pigi.kajinka

    Re: Re: čeksy online

    ale nadabovane je to fakt desne radeji zustanu u originalu na ten nic nema
  • kikri

    Re: čeksy online

    a nebo si napíšete do vyhledávače
    filmy.kinotip.cz
  • kikri

    čeksy online

    ahojky konečně je česky online nový měcís......
    http://filmy.kinotip .cz/
    a pak si vyhledáte nový měsíc,nebo najdete v kategorii horory......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit