Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: :-D

    Je to pravda ale až ve 4.
  • :-D

    Ahojky...je pravda, ze Bella v kteremsi dile otehotni s Edwardem??...nekde jsem to cetla v komentarich:-)
  • Re: Re: dotaz

    Paráda děkuju:-). Už se nemůžu dočkat, až to zfilmují :-D
  • Režisér

    Nevím jak to tady mám přidat, ale režisér Nového měsíce je Chris Weitz.
  • Re: 4díl.

    11.2.2009 ta kecka není spávně informovaná!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Rozbřesk vyjde

    To je pěknej kec že Rozbřesk vyjde 11.12. vyjde 11.2. 2009. Pro přesnější informaci!!!!!!!!!!!!!! *10* *16* *8* *5*
  • edwardcullen12

    Re: Knížky

    1.díl-Stmívání
    2.díl-Nový Měsíc
    3.díl-Zatmění
    4.díl-R ozbřesk(nevišel ještě)
  • Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

    for Janička: Ahoj, wow, je to uzasny. Fakt moc diky-sice to nebylo urceny me ale jukala sem se na ten tvuj blog a stahla sem si to tam. Fakt diky, je to uzasny- Miluju Stmivani a lowuju Edwarda- jeho pohled- NEEEEEj
  • Knížky

    ahojky chtela bych se zeptat jak se jmenují ty knížky??? díky
  • edwardcullen12

    4díl.

    nevíte kdy vyjde rozbřesk???pls *7* *4*
  • Re: Moooc se na to těším

    cauky neví nekdo jak si stahnout stmivani do pc zdarma?pls napiste mi na e-mail dyby nekdo vedel:green-day-ka@seznam.cz *3* *1* *14*
  • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

    mám to na stránce jestli chceš Breaking Dawn v češtině http://martasekbrabis.webovastranka .cz
    jsou tam všechny díly:)
  • Re: dotaz

    Napíšu to stručně. Jasper se neudrží, Cullenovi odjíždí, Belle hrábne, půl roku se potuluje jako zombie, sbližuje s Jacobe Blackem, dává se na adrelinové sporty, z Jacoba se stane příšera - vlkodlak - stále nejlepší přítel Belly, Viktoria se vrací, vlci chrání Bellu, zatímco si Bella skočí z útesu za účelem slyšet hlas Edwarda při zvýšeném adrenalinu. Alice uvidí Bellu skákat a okamžitě jede do Forks, s myšlenkou, že se Bella chtěla zabít. Rose to volá Edwardovi a ten se rozhodne jet do itálie k zámožné "rodině" Volturiových, aby se zabil, protože život bez Belly pro něj nemá cenu. Bella s Alicí ho jedou zastavit, nakonec se to podaří, ale Volturiovy nesouhlasí, že Bella je stále člověk, přestože toho ví až moc. Skončí to dohodou, že Volturiovy se za nějáký čas přijedou ujistit, že Bella již není člověk. Cullenovi se vrací, Bella má domácí vězení, Jacob odveze k Belle její motorku(část adrenalinu) a Charlie zvýší trest. Cullenovi odhlasují že Bella bude upírem. S Carlisleem se dohodnou že se tak stane po maturitě. Bella ovšem chce, aby ji přeměnil Edward a ten souhlasí jen pod podmímnkou, že si ho Bella "předtím" vezme. To ovšem nechce Bella. Konec nachází s tím že Bella je opět téměř šťástná díky Edwardově návratu, ovšem malý kousek zůstal u Jacoba, se kterým jsou v rozepři. Vlkodlaci a upíři se nikdy neměli moc v lásce...
    Jejda, promiň řekla jsem stručně... *7*
  • Re: dotaz

    Napíšu to stručně. Jasper se neudží, Cullenovi odjíždí, Belle hrábne, půl roku se potuluje jako zombie, sbližuje s Jacobe Blackem, dává se na adrelinové sporty, z Jacoba se stane příšera - vlkodlak - stále nejlepší přítel Belly, Viktoria se vrací, vlci chrání Bellu, zatímco si Bella skočí z útesu za účelem slyšet hlas Edwarda při zvýšeném adrenalinu. Alice uvidí Bellu skákat a okamžitě jede do Forks, s myšlenkou, že se Bella chtěla zabít. Rose to volá Edwardovi a ten se rozhodne jet do itálie k zámožné "rodině" Volturiových, aby se zabil, protože život bez Belly pro něj nemá cenu. Bella s Alicí ho jedou zastavit, nakonec se to podaří, ale Volturiovy nesouhlasí, že Bella je stále člověk, přestože toho ví až moc. Skončí to dohodou, že Volturiovy se za nějáký čas přijedou ujistit, že Bella již není člověk. Cullenovi se vrací, Bella má domácí vězení, Jacob odveze k Belle její motorku(část adrenalinu) a Charlie zvýší trest. Cullenovi odhlasují že Bella bude upírem. S Carlisleem se dohodnou že se tak stane po maturitě. Bella ovšem chce, aby ji přeměnil Edward a ten souhlasí jen pod podmímnkou, že si ho Bella "předtím" vezme. To ovšem nechce Bella. Konec nachází s tím že Bella je opět téměř šťástná díky Edwardově návratu, ovšem malý kousek zůstal u Jacoba, se kterým jsou v rozepři. Vlkodlaci a upíři se nikdy neměli moc v lásce...
    Jejda, promiň řekla jsem stručně... *7*
  • dotaz

    Ahojky...chtela bych se zeptat o cem je 2. dil? Bude tam vystupovat Edward? *3*
  • Re: :)

    Hej! :D
  • Re: Re: JuPíÍíÍííÍ xD

    Já se ptala v knihkupectví v Luxoru a Rozřesk by měl vyjít 14.Února- na svátek zamilovaných!
    A řekla bych, že je to pravda, jelikož to bylo i v jednom časopisu vyloženě o Twlight... :)
  • Re: JuPíÍíÍííÍ xD

    Tak, tak xD
    Si přečtu ty anglický výroky, tak úplně slyšim ten jeho hlas... :D
    Musim se přidat a trochu se vytáhnout :D
    Film jsem viděla pětkrát v kině (ano, upravdu takový magor jsem...) a dvakrát na netu (dneska to mám na programu také :D). Momentálně čtu Stmívání, ale musim si ho šetřit! :D Nechci to moc rychle přečíst...
    Jsem si stoprocentně jistá, že si přečtu celou ságu a ne jenom jednou... :D Asi jako Harry Potter, kterého čtu taky pořád dokola...
    Nedokážu teď poslední dobou myslet na nic jiného.
    Protože Twlight sága...
    Forever begins now!
    :D Nemůžu se dočkat Nového měsíce :)
  • Re: Re: Re: to bude super film!!

    Omg...
    Proč by měl jako umírat? Jdi s tim do temných míst, buď tak laskav...
  • :)

    knížky sou o hodně lepší...a myslim si že ve filmu vynechali docela dost podstatnejch věcí.. *16* fakt sem zvědavá jak nafilmujou další díly..:)a sem zvědavá jak natočej 4..doufám že nevynechaj to jak spolu spěj a ani to dítě co čeká bella.. *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit