Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomzaza

    lily39

    Tak ať ti to dobře dopadne. *4* *4* *4*
  • tomzaza

    Dotaz

    Chci se zeptat jestli někdo nemáte soundtrack k 8 epizodě (Obecná odpovědnost= It Takes A Village)
    5. série? Nebo názvy tracků? *7* *7*
  • lily39

    Re: lily39

    To video je super! Nebo parodie na Odlozene pripady taky stoji za to*1* Snazim se na blogu delat co nejvic, ale ted mam az nad hlavu skoly - zkouskove fuj *9*
  • tomzaza

    lily39

    *15* *15* *15* Kouknul jsem na tvůj blog a máš to dobrý. Ale co mě úplně dostalo, bylo video jak je Kathryn roztleskávačka. To bylo nekompromisní. *1* *15* *1*
  • lily39

    Re: Super zpráva

    Luxus to každopádně je, ale jak jsem psala, určitě nebylo jasné, že budou natáčet dál! Já jsem naopak měla vážné obavy, že skončí..Souhlasím s tím, že je to nejlepší seriál, já ho prostě žeru! *14* Zatím odsouhlasili jen sedmou řadu, a osmou vůbec teď neřeší, záleží asi na tom, jak si povede sedmá řada se sledovaností v USA a světě, jestli se jim pak vyplatí natočit další..Ale já v to pevně doufám, přála bych si minimálně další dvě řady *4* Co se týče té sedmé řady, tak pravidelně sleduju novinky v USA a dávám je na svůj blog o Odložených případech, adresu už jsem sem několikrát dala - http://coldcase-site.blog.cz .. momentálně tam mám některé články v novinkách o připravované sedmé řadě..když to shrnu, bude mít sedmá řada pravděpodobně 22 dílů a za účelem snížení nákladů se tři z hlavních herců (určitě Tracie Thoms, psala to na myspace.com, možná i Thom Barry a Jeremy Ratchford) objeví jen v 16 dílech z těch 22. Počítám, že Kathryn Morris a Danny Pino budou ve všech..jak na tom bude poručík Stillman (herec John Finn), netuším..budu to sledovat dál, a klidně sem nějaké info hodím *3*
  • tomzaza

    Super zpráva

    Tak to je luxus. *15* *15* *15* *15* .Ale to bylo jasný že budou dále natáčet. Dyť to je nejlepší seriál. Ale chci se zeptat lily39, jestli bude jen 7 série, nebo i další? *1* *1* *1* *1*
  • lily39

    Cold Case dostaly zelenou k natáčení sedmé řady!

    Lidi, super zpráva! Právě dnes jsem si přečetla článek, kde psali, že Odložené případy dostaly zelenou k dalšímu natáčení! Mám z toho obrovskou radost a už se těším, až se na tu sedmou řadu podívám! Co na to říkáte, paráda ne? *3*
  • tomzaza

    Petice

    HALO, HALO. POŠLETE SVŮJ HLAS DO PETICE!!!! *8* *8* *8* *8* *8*
  • lily39

    DŮLEŽITÉ: Petice proti zrušení Cold Case!

    Ahoj všichni! Možná nevíte, že v USA se rozhodují, jestli nezruší Odložené případy. Prý jsou vysoké náklady a nízká sledovanost. Rozhoduje se o konci mezi seriály Odložené případy a Beze stopy. Na netu jsem narazila na petici proti zrušení Odložených případů, kdo jste proti tomu, určitě se přidejte a vyplňte tu petici! A odkaz máte tady: http://www.gopetition.com/petitions /cold-case.html
  • tomzaza

    Cold Case

    Cold Case je nejlepší seriál. Herci, atmosféra, děj je naprosto fenomenální. Už se těšim jak dneska dostanu novou porci Cold Case. *3* *3* *3* *3*
  • lily39

    Web o Cold Case

    Ahoj, věděli jste, že Tracie Thoms (detektiv Kat Millerová) zpívá? Na mém blogu www.coldcase-site.blog.cz si můžete poslechnout ukázky jejího zpěvu, přidala jsem fotky z 6. řady a videa s ukázkami dílů 6. řady a další videa (třeba oslavu 100. dílu nebo parodii na Odložené případy). Tak kdo bude mít zájem, můžete se tam podívat *3*
  • fortturp

    ...

    Naprosto luxusní seriál!Žádnej jinej takhle nemiluju!Mrzí mě že ho už nedávaj každej všední den ale jen ve středu :-( ....strašně smutný
  • chickuita

    Nejlepší seriál

    Je to super seriál,napínavý a super krimi. Prostě nej!!!! *1*
  • Cold Case

    http://www.torrentz.com/search?q=co ld+case ... Oprava
  • Cold Case

    Jestli není nutný, aby to bylo namluvený česky, tak tady máš link http://www.torrentz.com/search?q=co ld+case kde stáhneš díly v originále, tj. v angličtině..
  • Help me

    čaute lidi, máme veikánskou prosbu. Odložený případy se snažím stahovat, ae mám jich bohužel jen pár.Víc sem jich nenašla. Jestli máte někdo nějakej odkaz kde se to dá stáhnout, pokud možno česky, budu fakt vděčná, děkuju mockrat. *3*
  • lily39

    Můj blog

    Ahoj všichni fanoušci seriálu Odložené případy! Nedávno jsem založila svůj blog o tomhle skvělém seriálu, takže kdo budete chtít, můžete se podívat na HTTP://WWW.COLDCASE-SITE.BLOG.CZ *4* Chci ten blog pojmout trochu jako web, přidávat tam novinky o seriálu, hercích, písničkách apod. Budu se těšit na vaši návštěvu! *3*
  • lily39

    TV NOVA spot s Kathryn Morris!!!!!

    Tak se mi podařilo najít na youtube ten spot pro TV Nova - mrkněte se http://www.youtube.com/watch?v=f4eX Bc_Tg2k *3*
  • lily39

    Stahování

    Jestli umíš stahovat přes torrent tak tam normálně najdeš všechny nový díly..Není to nic složitýho *3*
  • Re: Re: Online

    ahoj taky miluji serial Odlozene pripady kde stahujes tu novou radu co bezi v usa? *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit