Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lily39

    Re: TV NOVA spot s Kathryn Morris !!!!!

    ten spot sem hledala a nic..stejne mi prijde divny ze by to Kathryn pro TV Nova namluvila *7*
  • lily39

    Re: Online

    mrkni na www.torrentz.com nebo kterykoli dalsi torrent kde stahnes vsechny dily - ja je mam a momentalne stahuju i 6. radu ktera bezi v USA a je naprosto luxusni - Cold Case jsou proste perfektni a nejlepsi! *3*
  • 93domca

    Online

    Nevíte,kde sehnat na netu tenhle seriál?:D Našla jsem půl tuctu filmů a seriálů,ale odložené případy ne...byla bych vděčná,kdyby dal někdo link
  • TV NOVA spot s Kathryn Morris !!!!!

    NEVÍTE, JESTLI JE TADY NĚKDE NA NETU TEN NEW SPOT BO CO TO JE, JAK TAM Kathryn Morris PŘEJE VŠE NEJ TV NOVA ???? KDYŽTAK MI NA MAIL POŠLETE ODKAZ !!!!!! THANKS
    SERIÁL JE NAPROSTO ÚŽASNÝ A NEJLEPŠÍ !!!!!!!:)

    můj mail: vanessaca@seznam.cz *3* *4* *14* *3*
  • nika1979

    o.p.

    .....¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
    ******* *********************************** *********************************** ******************
    odložené připady
    genialni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lily39

    Re: 2 HERCI

    Přítel Lily se v seriálu jmenuje Ray, herec v civilu potom Brennan Elliott..Ten bankovní lupič z S03E14 se jmenuje v seriálu Julius a herec v civilu je Jeremy Davidson..mrkni na www.imdb.com nebo www.tv.com, kde najdeš něco o Cold Case a hercích. *3*
  • 2 HERCI

    Ahoj, potřebuju nutně zjistit jak se jmenuje herec, kterej hrál ve 14. dílu III.řady bankovního lupiče Julia *14* a v tom samým dílu je i kluk kterej vozí Lilly na motorce, nevíte někdo?
  • lily39

    Re: jeeaaa

    Mam vsechny 4 rady plus patou krome dilu 2 a 4, coz je skoda..jo, jeste 8 dilu 6. rady ktera ted bezi v USA..
  • lily39

    Re: Ahooooooooooooooj!!

    Detektiv Scotty Valens, v civilu Daniel Pino, alias nadhernej chlap a hlavne skvelej herec *3*
  • lily39

    Re: Asi zradila technika...

    tenhle dil mam, pokud ho jeste shanis, dej vedet..
  • Miluju odložený případy

    Odložený případy jsou úplně supruvý. Je to můj nejoblíbenější seriál. *14* *14* *4* *1*
  • Asi zradila technika...

    ...ale prošvihnul jsem 16 díl "V." série, který šel 27.8. v televizi. Buď jsem to špatně naprogramoval nebo celé zařízení kleklo.
    Nemůže mě někdo pomoci, kde tento díl dodatečně sehnat, ať mám ucelenou sérii? Za všechny rady i informace budu vděčný.
    Děkuji Marty
  • mimi.for.love

    Ahooooooooooooooj!!

    Čusík lidičky *3* potřebovala bych zjistit, jak se jmenuje ten krásnej vyšetřovatel, co pracuje skoro pořád s Lilly Rush, víte kterej ne? já jsem zapomněla, jak se jmenuje... předem díky za radu, Odložené případy jsou nej seriál! *3* *14*
  • Re: Re: :-)

    Ahoj,
    mohl bys prosim poslat pisen Nara take na muj email?diky
  • knihomolkaivy

    Upravila jsem popis seriálu

    Upravila jsem popis seriálu, tak doufám, že to takhle bude přehlednější než to předchozí *1*
  • sandralombardi

    Odložené případy

    Odložené případy jsou fakt super seriál nejhezčí díl byl ten když tam nakonci hrála ta písnička od One Republic Apologize fakt super
  • heath.4ever

    skvělej seriál

    Odložené případy úplně miluju.Nejlepší je konec jak jde někdo s tou krabicí a hraje vždycky nějaká skvělá písnička!!Můj nejoblíbenější díl je Na věky modrá!!♥
  • knihomolkaivy

    Bomba seriál!

    Tenhle seriál upe žeru! Je fakt skvělej po všech stránkách, s mamkou jsme do něj uplně zažraný *1* . Líbil se mi včerejší díl Sabotáž, hlavně na konci písnička od One Republic, Apologize (neremixovaná verze bez Timbalanda). Ten konec neměl chybku *1* *1* .
    P.S.: Daniel Pino je tááák sladkej! Prostě borec! *14* *14* *14* *14*
  • knihomolkaivy

    Re: :-)

    Tak pokud myslíš úvodní píseň celého seriálu, tak je to skladba s názvem Nara. Jestli chceš, tak ti ji pošlu *1*
  • V (6)

    koncilo to odesel jsem hledat hvezdy dekuju T... ale to nemyslim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit