Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju odložený případy

    Odložený případy jsou úplně supruvý. Je to můj nejoblíbenější seriál. *14* *14* *4* *1*
  • Barák

    Prosííím,potřebovala bych jméno herce,který hrál v dílu-Barák toho kamaráda Johna(nebo jak *4* )...jak nakonec umřel a byl v tom tunelu...nevíte někdo?? *9* Díky za odpovědi mějte se *14*
  • Vcelku škoda...

    Už dlouho pokukuju po týhle stránce, ale až teprve teď jsem se rozhodla sem napsat.
    Dnes jsem jako obvykle hltala tenhle úžasnej seriál, jen ten dnešní konec mi přišel takový otevřený, neúplný...
    Tak mě napadlo, dneškem to má končit úplně nebo se ještě někde natáčí další řady?
    Jinak kdybych měla Odložené případy shrnout, byl to bezesporu jeden z nejlepších seriálů, který mě prostě naprosto dostal a občas jsem si i pobrečela.
    Tak by ho mohli zase někde opakovat... *1* *3* *1*
  • knihomolkaivy

    Bomba seriál!

    Tenhle seriál upe žeru! Je fakt skvělej po všech stránkách, s mamkou jsme do něj uplně zažraný *1* . Líbil se mi včerejší díl Sabotáž, hlavně na konci písnička od One Republic, Apologize (neremixovaná verze bez Timbalanda). Ten konec neměl chybku *1* *1* .
    P.S.: Daniel Pino je tááák sladkej! Prostě borec! *14* *14* *14* *14*
  • sandralombardi

    Odložené případy

    Odložené případy jsou fakt super seriál nejhezčí díl byl ten když tam nakonci hrála ta písnička od One Republic Apologize fakt super
  • tomzaza

    lily39

    Chci ti popřát ať ti to dobře dopadne a užij si prázky co nejvíc *5* *5* . Zatim ahoj *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      Tobe samozrejme taky, uzij si prazdniny co nejvic :-)
  • jeeaaa

    Nejlepší seriál co znám!!! Je upa good. Nemáte to někdo na dvd??? *14* *3*
    • lily39

      Re: jeeaaa

      Mam vsechny 4 rady plus patou krome dilu 2 a 4, coz je skoda..jo, jeste 8 dilu 6. rady ktera ted bezi v USA..
  • 2 HERCI

    Ahoj, potřebuju nutně zjistit jak se jmenuje herec, kterej hrál ve 14. dílu III.řady bankovního lupiče Julia *14* a v tom samým dílu je i kluk kterej vozí Lilly na motorce, nevíte někdo?
    • lily39

      Re: 2 HERCI

      Přítel Lily se v seriálu jmenuje Ray, herec v civilu potom Brennan Elliott..Ten bankovní lupič z S03E14 se jmenuje v seriálu Julius a herec v civilu je Jeremy Davidson..mrkni na www.imdb.com nebo www.tv.com, kde najdeš něco o Cold Case a hercích. *3*
  • chickuita

    Nejlepší seriál

    Je to super seriál,napínavý a super krimi. Prostě nej!!!! *1*
  • DvD

    Ahoojek.....tenhle seriál je naprosto nejlepsí uplne goooooddddd*14* *14* !!!....Stráásne mooc prosim nemate nekdo ty epizody na DvD?? jestli jo tak mi pisnete *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit