Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    ahojky mohl by mi prosím někdo poslat jméno písničky jak se hraje na začátku seriálu ,, Odložené případy"
    na e-mail: alinka1@seznam.cz
    předem děkuji :-)
    • knihomolkaivy

      Re: :-)

      Tak pokud myslíš úvodní píseň celého seriálu, tak je to skladba s názvem Nara. Jestli chceš, tak ti ji pošlu *1*
      • Re: Re: :-)

        Ahoj,
        mohl bys prosim poslat pisen Nara take na muj email?diky
  • heath.4ever

    skvělej seriál

    Odložené případy úplně miluju.Nejlepší je konec jak jde někdo s tou krabicí a hraje vždycky nějaká skvělá písnička!!Můj nejoblíbenější díl je Na věky modrá!!♥
  • Cold Case

    http://www.torrentz.com/search?q=co ld+case ... Oprava
  • postava

    Ahoj nevite nekdo kdo hraje tuto postavu Mikea Donleyho? je to v sedmy rade v 11 dile ... dil se jmenuje Vojak, jak se patri. Dekuji
    • lily39

      Re: postava

      Jamie Martz ... Mike Donley '05
      jinak informace o dílech, postavách a hercích najdeš na www.imdb.com - filmová databáze - pod názvem Cold Case
  • V (6)

    Ahoj nevite prosim jak byl ten citat v dnesnim dilu? byl od oscara wilda... neco o hvezdach... slo o pripad cernosskeho 14 leteho chlapce s nadanim pro matematiku... zabil ho bratr(nevlastni) pomozte mi prosim
  • lily39

    Můj blog

    Ahoj všichni fanoušci seriálu Odložené případy! Nedávno jsem založila svůj blog o tomhle skvělém seriálu, takže kdo budete chtít, můžete se podívat na HTTP://WWW.COLDCASE-SITE.BLOG.CZ *4* Chci ten blog pojmout trochu jako web, přidávat tam novinky o seriálu, hercích, písničkách apod. Budu se těšit na vaši návštěvu! *3*
  • tomzaza

    lily39

    A co jinak jak se máš? Co zkoušky? Jestli to teda neni tajný. *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      Naprosto na houby, vypada to, že ze skoly letim *9* *16*
      • tomzaza

        Re: Re: lily39

        Jak to dopadlo? A na jakou školu vlastně chodíš?
  • ...

    chtěla bych se zeptat jak se jmenoval ten díl kde dva kluci stříleli v obchoďáku..a hledali toho kdo jim držel tu kameru...nakonec to byla ta holka co je k tomu vyprovokovala...předem dik za odpověď *4*
    • tomzaza

      Re: ...

      Tak ten díl se jmenuje Rampage (Běsnění). A byl to začátek 4 série.
  • johnlennon96

    please

    prosim jak se menoval dil kterej se odehraval v roce 1964
    a 16ti letá holka měla mimino a potom ji zabyla naka druhá holka dik predem *7*
    • lily39

      Re: please

      ten dil se jmenuje Pokoj, kde se dává sbohem (The Good-Bye Room), a je ze 4. série
  • Prosím

    Čau, předm bych chtěl poděkovat za každou odpověď. Mám staženou písničku z onoho seriálu a bohužel nevím jak se jmenuje a to mě drtí často se tam objevuje "what is life" . Je to taková píseň s akustickou kytarou. Kdyby nikdo přece jen tušil mohl bych poslat celou píseň. Děkuji Matěj N.
    • lily39

      Re: Prosím

      nevis ze ktereho dilu ta pisnicka je? kdyz mi ji posles na mail Trixie.T@seznam.cz, zjistim ti jeji nazev..zatim ahoj.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit