Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božíííí

    Wyděla jsem hodně takowych seriálů...ale ten je 100% nejlepší*14* ....už ten názew ODLOŽENÉ PŘÍPADY...a ta úwodní písnička je taky nádherná*14*...wzalo mě to za sdrce a sleduju to pořad..je to dobrej seriál...néé jako Walker Texas...bláá bláá bláá *13* ...u toho se jenom směju jak je to trapné *9* *9* *10* *7*
  • pripady

    je to skvelej serial jen je skoda jak to skoncilo *9* ...ale zase nikdo nemuze rikat ze uz to bylo trapny jak to bylo dlouhy,ze je to jeden z tech nekonecnejch a pitomejch serialu..podle me skvelej *3*
  • joseph

    Ahojky newíte nekdo jak se jmenuje Joseph svýn jménem.Byl v 3 epizodě (název joseph)uplně nakonci,prosím kdo to ví tak mi písnete na e-mail ju? díky moc
  • super

    zdarec..... tenhle seriál je fakt bezvadnej...... nemáte někdo nějaký písničky z případů???????????? pls pošlete mi je na mail díkes *3*
  • IV (17)

    prosím kde najdu jak se jmenovali herci z tohoto seriálu v díle 17? řadě IV ?? *8* odpověĎ mi pošlte na e mail.. plosím..
    • Re: IV (17)

      myslíš toho kluka jak tancoval??tak to je Nathan Halliday *14* *4*
  • V (6)

    koncilo to odesel jsem hledat hvezdy dekuju T... ale to nemyslim
  • knihomolkaivy

    Upravila jsem popis seriálu

    Upravila jsem popis seriálu, tak doufám, že to takhle bude přehlednější než to předchozí *1*
  • mimi.for.love

    Ahooooooooooooooj!!

    Čusík lidičky *3* potřebovala bych zjistit, jak se jmenuje ten krásnej vyšetřovatel, co pracuje skoro pořád s Lilly Rush, víte kterej ne? já jsem zapomněla, jak se jmenuje... předem díky za radu, Odložené případy jsou nej seriál! *3* *14*
    • lily39

      Re: Ahooooooooooooooj!!

      Detektiv Scotty Valens, v civilu Daniel Pino, alias nadhernej chlap a hlavne skvelej herec *3*
  • Asi zradila technika...

    ...ale prošvihnul jsem 16 díl "V." série, který šel 27.8. v televizi. Buď jsem to špatně naprogramoval nebo celé zařízení kleklo.
    Nemůže mě někdo pomoci, kde tento díl dodatečně sehnat, ať mám ucelenou sérii? Za všechny rady i informace budu vděčný.
    Děkuji Marty
    • lily39

      Re: Asi zradila technika...

      tenhle dil mam, pokud ho jeste shanis, dej vedet..
  • nika1979

    o.p.

    .....¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
    ******* *********************************** *********************************** ******************
    odložené připady
    genialni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit