Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomzaza

    Super zpráva

    Tak to je luxus. *15* *15* *15* *15* .Ale to bylo jasný že budou dále natáčet. Dyť to je nejlepší seriál. Ale chci se zeptat lily39, jestli bude jen 7 série, nebo i další? *1* *1* *1* *1*
    • lily39

      Re: Super zpráva

      Luxus to každopádně je, ale jak jsem psala, určitě nebylo jasné, že budou natáčet dál! Já jsem naopak měla vážné obavy, že skončí..Souhlasím s tím, že je to nejlepší seriál, já ho prostě žeru! *14* Zatím odsouhlasili jen sedmou řadu, a osmou vůbec teď neřeší, záleží asi na tom, jak si povede sedmá řada se sledovaností v USA a světě, jestli se jim pak vyplatí natočit další..Ale já v to pevně doufám, přála bych si minimálně další dvě řady *4* Co se týče té sedmé řady, tak pravidelně sleduju novinky v USA a dávám je na svůj blog o Odložených případech, adresu už jsem sem několikrát dala - http://coldcase-site.blog.cz .. momentálně tam mám některé články v novinkách o připravované sedmé řadě..když to shrnu, bude mít sedmá řada pravděpodobně 22 dílů a za účelem snížení nákladů se tři z hlavních herců (určitě Tracie Thoms, psala to na myspace.com, možná i Thom Barry a Jeremy Ratchford) objeví jen v 16 dílech z těch 22. Počítám, že Kathryn Morris a Danny Pino budou ve všech..jak na tom bude poručík Stillman (herec John Finn), netuším..budu to sledovat dál, a klidně sem nějaké info hodím *3*
  • tomzaza

    lily39

    *15* *15* *15* Kouknul jsem na tvůj blog a máš to dobrý. Ale co mě úplně dostalo, bylo video jak je Kathryn roztleskávačka. To bylo nekompromisní. *1* *15* *1*
    • lily39

      Re: lily39

      To video je super! Nebo parodie na Odlozene pripady taky stoji za to*1* Snazim se na blogu delat co nejvic, ale ted mam az nad hlavu skoly - zkouskove fuj *9*
  • tomzaza

    Dotaz

    Chci se zeptat jestli někdo nemáte soundtrack k 8 epizodě (Obecná odpovědnost= It Takes A Village)
    5. série? Nebo názvy tracků? *7* *7*
    • lily39

      Re: Dotaz

      Mat Kearney "Undeniable"

      Common "The People"

      Kanye West (ft. Common & Talib Kweli) "Get Em High"

      Corinne Bailey Rae "Put Your Records On"

      KJ-52 "You're Gonna Make It"
  • tomzaza

    lily39

    Tak ať ti to dobře dopadne. *4* *4* *4*
    • lily39

      Re: lily39

      diky, zatim to trochu jde, jak u kteryho predmetu no :-) jo, a soundtrack cely najdes na www.have-dog.com/coldcase
  • tomzaza

    Soundtrack

    Fakt moc díky. Já bych to nenašel. Fakt díky. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
    • lily39

      Re: Soundtrack

      Žádný problém, já Odložené případy prostě žeru a většinou o nich najdu, co potřebuju..Snad ti ta stránka pomohla;)
  • tomzaza

    blog

    Jo pomohla. Koukal jsem na tvůj blog. Dobrý úpravy. *1* *1* *1* *1*
    • lily39

      Re: blog

      Proc ten smich? Zatim to je ve fazi priprav, takova zkusebni verze bych rekla..spis ted vaznou novinky, coz je skoda :-(
      • tomzaza

        Re: Re: blog

        Ne, ja jsem to myslel dobře. Blog máš fakt dobrej. Jen jsem asi vybral špatnýho smaila. *4* *4* *4* *4*
        • lily39

          Re: Re: Re: blog

          to je stejne fuk, kdyz tam nikdo nechodi :-D
          • tomzaza

            Re: Re: Re: Re: blog

            Já tvůj blog naštěvuju pravidelně. A docela dost sem se dozvěděl nových věcí o Cold Case. Jen tak dál. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit