Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milunka.op

    Re: ...

    Jana Kepková
  • Re: Brigita

    Veronika Petrová
  • Brigita

    Ahoj, nevíte někdo, jak se jmenuje herečka, která hraje Brigitu od Rudovského?
  • Re: kdo to je

    Herec se jmenuje Miroslav Dvořák.
  • ordinace 1979

    Ta ordinace 1979 byla trapna já se na to tak těšila a bylo to ubohy,ale nakonci jak byl rok 1989 řekl Mázl,,Vzbudte me v roce 2011´´
  • kdo to je

    nevíte jak se jmenuje herec co tam je za rudovskýho?
  • simia

    herec

    Neví někdo jak se jmenuje ve skutečnosti ten co hrál Prokopa Váňu (ty dva kluci co je vyhodili z intru)? *14*
  • hudy

    Re: Re: nevíte?

    Bože můj, máš to o pár příspěvků níž!! Hraje ho Jan Cina.
  • Re: nevíte?

    nevíte kdo hraje Matyho v Ordinaci?? pls :)) *7*
  • anett96

    nevíte?

    nevíte jak se jmenuje pravým jmenem ten Matyáš jak ho adoptoval pusencký??.....prosím napiste do vzkazuuu ;) kuju
  • anett96

    Re: Jan Censky

    jono já jsem si taky ríkala....
  • Re: ...

    jj
  • Jan Censky

    Ahoj, v jednom díle ordinace vystupoval herec Jan Censky a hral tam sam sebe, tedy herce Jana Censkeho.
    Nevite, ve kterem dile to bylo ?? Je to totiz zvlastni, ze by tvurci na to zapomneli a dosadili tam ted herce jako primare ?:???
  • ...

    Ahoj dívali jste se někdo včera na talentmaniu? Je ta holčička co zpívala ¨Babička dráždí psa¨ ta malá Míša z ordinace? Já si myslím že jo tak co? :D
  • néééééé!!!

    ordinace je super serial ale odchody tak dobrých herců Petra Konáše,Martina Písaříka a po prázdninách i Milana Bahula,Barbory Munzarové a Veroniky Jeníkové je docela moc sice budou nový herci ale tohle mě opravdu mrzí *9*
  • schrammov

    bara

    nechapu proc davate pryc nejlepsi herce co tomu serialu davaji stavu hlavne bara munzarova ale zase jsem moc rada ze tam bude ben cristovao to muze byt zajimave
  • Re: ordinace

    Vychází nový seriál s názvem Ulice Simíků ! Zatím je hotových 10 dílů a pracuje se na dalších !! Díly uvidíte
    na webové stránce www.stream.cz ,a když do vyhledávače zadáte Ulice Simíků určitě vám to vyhledá.Nyní jsou
    vydané 4 díly a stále se pokračuje.Seriál je v CZ titulkách.Je to podobný seriál jako např.Ulice,Ordinace...atd na Nově.
    Těšíme se na všechny diváky našeho seriálu a doufáme že nás seriál budete sledovat.Díly vychází každou neděli.Dotazy můžete psát na email : ulice-simiku@email.cz Děkujeme za pozornost.
    S pozdravem Wormon

    nebo na profilu : http://www.stream.cz/profil/email.c z/ulice-simiku
  • marciska

    Re: ordinace

    Mě se to líbí.Je to takový seriál na odreagování.Nesnáším horory a vůbec americké filmy *15* *13*
  • joey.jordison

    ordinace

    naprostá konina
  • kuratko258

    Re: Kluci z Ordinace v Růžové Zahradě

    Jan Cina je Maty:) A Mates Holec hraje Marka:) můj kamarád:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší