Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravina světa!!!!!

    Nejhorší seriál poslední doby.Trapný,ubohý a i herecké výkony jsou dost ubohé.
    Hrůza,hrůza. *13* *8* *10*
    • Re: Kravina světa!!!!!

      ta v tom díle,jak si chtěla zmenšit poprsí byla nádherná,té se ta prsíčka opravdu povedla *14* a pusinku měla rovněž úchvatnou *4* *14* .
    • Re: Kravina světa!!!!!

      hmmmmmmm napíšeš to ještě jednou tak newim ale neni to ubohí neni to hrůůza ale je to suuuuper!!!!!
  • PŘEDEPISUJÍ HA BEZ JATERNÍCH TESTŮ!

    Dnes to nepochopí nikdo, problém vyvstane za pár let... byl jsem vyděšen, když mé dcery užívají antikoncepci a MUDR: se jenom zeptal jakou antikoncepci si přejí napsat. bez jakýhokoliv odběru krve (na jaterní testy...), holky dnes za 20 rokem života a nějak jim nejde přijít do jiného stavu... padaj jim vlasy, hubnou.... dnes říkaj : měl si pravdu, ale na tom MUDR: si už teď nic nevezmou, napakoval se bodama, které mu proplatila pojišťovna, návštěvnost měl každé 3 měsíce(když si nechali prášky napsat) a on je vysmátej...tak, tak, tržní ekonomika i ve zdravotnictví funguje už mnoho let....... ano, to je důsledek modního trendu, který začíná vystrkovat růžky....
  • pŘEDEPISUJÍ HA BEZ JATERNÍCH TESTŮ?

    HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE ZPŮSOBUJE RAKOVINU

    Nejnovější výzkumy ukazují,že riziko vývoje rakoviny děložního čípku u žen používajících antikoncepční tablety je vyšší o 50%. Ze své pětadvacetilété zkušenosti a z konzultací s kolegy gynekology říká Dr. Danuta Hebda-Listová, že záněty děložního čípku jsou u těchto žen nevyhnutelné, objevují se dříve nebo později a je to jen otázka času. Užívání hormonálních tablet zvyšuje i riziko rakoviny prsu. Už dnes existují vědecké výzkumy, které vykazují, že když žena začala užívat antikoncepční prášky před 20. rokem života a-což je nejdůležitější-před prvním donošeným těhotenstvím, doba kdy je brala, byla delší (několik let), pak se riziko rakoviny prsu může zvětšit 2-3 krát, popřípadě pětkrát. Podobně je tomu s rakovinou jater, tady je riziko onemocnění 4-4,5krát větší. Je známo, že když farmaceutická firma zavádí na trh nový lék, musí na příbalovém letáku uvést informace o jeho kontraindikaci a vedlejších účincích. Stává se, že informace pro pacienta je velmi zestručněná verze určená lékařům. Tak tomu bylo např. v případě prostředku pod názvem Lovestonik B. V kontaindikaci bylo uvedeno "pouze" trombolické symptomy, kardiovaskulární nemoci (infarkt), mozková mrtvice, nádorové onemocnění rodidel nebo jiný hormonálně související nádor, benigní či maligní nádor v játrech. "Můj" tj. lékařský seznam kontraindikace byl mnohem delší. Věřte, že pokud chceme ničit plodnost, která znamená zdraví, ničíme zdraví v širším slova smyslu.

    Zdroj: Milujte se 2/2007 http:/www.milujte.se
    • nika1979

      Re: pŘEDEPISUJÍ HA BEZ JATERNÍCH TESTŮ?

      tak js miluj ti *14* *14* *14* *14* *14*
  • kanka

    mne se libi vojta:)..ikdyz tam hraje takyho ....
    • Re: kanka

      no jasný mno asik nápodobně taky se mi líbí ale hraje tam ....mno nebudu se ani vyjadřovat...:-) *4* *1* *1*
  • cusky busky lidicky

    je to ten nej seriál na svete ze??? *3* ale pry ma koncit *9* to by nam neudelali...a tez se vam libi vrabcacek?? *14* me hrozne bobisek
    • Re: cusky busky lidicky

      .......mno mě se teda nelíbí mám asik jinej vkus....:-)
  • ...

    Moc dobrej seriál...koukám na každej díl:-)
    • Re: ...

      jjj eo je kláááásnej seriál nechci aby končil bych tam na ně vlítla... *4* *4*
    • Re: ...

      ahojky když se díváš na každý díl, neáš poslení díl nahraný??
  • Kuba(Láďa)

    je to muj neeeej herec z tohoto filmu...je mooooooc pěknej.... *14* *14*
    • Re: Kuba(Láďa)

      jjj mám jeho icq chceš ho dát???:-) *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit